poniedziałek, 28 listopada 2016

BYK - HOROSKOP na miesiąc GRUDZIEŃ

 Praca i finanse

Trudności zawodowe dopadną niektórych z was tuż przed końcem roku. Nieobce będą również nieporozumienia w najbliższym zawodowym otoczeniu. Postarajcie sie proszę panować nad nerwami. Nie mówić na zapas o pewnych sprawach. Niektórzy zdecydują o zakończeniu współpracy z kimś, kto nie spełnia się jako partner zawodowy. Jak trzeba to trzeba. Ale postarajcie się o w miarę miłą
atmosferę podczas tego rozstania, tak aby nie palić za sobą wszystkich mostów. Zmartwionym przypominam, że jeżeli coś się kończy to po to, by mogły się otworzyć nowe drzwi. I nowe możliwości. Generalne zmiany w temacie zawodowym zmusi wielu z was do zrobienia dodatkowych kursów, co będzie kosztować, ale za to bardzo mocno pomoże w nowej pracy. Finanse nie powinny sprawiać większych trudności, jeżeli tylko nie zaczniecie robić niespodziewanych remontów i bardzo dużych zakupów, typu samochód, czy drogie wczasy.


Zdrowie


Osoby chorujące ostatnio, mogą już zacząć się cieszyć. Ostatnie zabiegi bardzo pomogły i organizm szybko powraca do normalnych, zdrowych rytmów. Ci, którzy chcą wprowadzić nową dietę, również odniosą zamierzony skutek. Tak więc na tym polu, będzie można cieszyć sie z efektów.


Uczucia

Związki stałe w obliczu świąt odświeżą również uczucia. Nastąpi to w wielu przypadkach pod wpływem emocji związanej z wybieraniem prezentów, przystrajaniem domu i przygotowywaniem wypieków świątecznych.  Ci, u których sytuacja jest na ostrzu noża, muszą usiąść i przyjrzeć się całej sytuacji nie tylko pod kątem uczuć ale i finansów. Nie każdego z was stać obecnie na rozstanie całkowite. Proszę sie temu raz jeszcze przyjrzeć. 
Samotni spotkają wiele osób, ale wasza dociekliwość i zbytnie czepianie się szczegółów moze popsuć wiele nowych okazji.  Warto brać pod uwagę majętność partnera czy partnerki, to owszem bardzo ważne, ale może nie tak ostro i nie już na starcie. Dajcie tej osobie 2-3 tygodnie czasu, bo nie zawsze jest tak, jak wydaje sie na początku. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz