niedziela, 25 grudnia 2016

WAGA - HOROSKOP NA ROK 2017


Praca i finanse

Rok 2017 wchodzi z impetem starając się dać wam radość w sprawach zawodowych i finansowych. Pozwoli nie tylko na wymyślanie planów i celów, ale i na ich szybką realizację. Łatwo będzie zwłaszcza Wagom z drugiej i trzeciej dekady. Uda się wprowadzić w życie zakup nowego samochodu czy mieszkania. Nie obce będą przeprowadzki z racji zmiany zakładu czy nawet zawodu. Rok ten pozwoli wam zaryzykować i wygrać.
Proszę tylko, abyście, zanim dużych zmian i przewrócicie swoje życie do góry nogami, zdali sobie sprawę, że do waszego życia należy i życie waszych partnerów i dzieci. Wypada, więc porozmawiać z nimi zanim skoczycie na głęboką wodę. Wielu z was odważy się skierować swe kroki w stronę robienia tego, co w duszy gra od dawna. Teraz dostaniecie swoją szansę na otwarcie własnej firmy i pokazanie talentu. To dobry czas na ujawnienie się, na pokazaniu światu, co potraficie i co kochacie robić. Wagi z pierwszej dziesiątki mają szansę na duże pieniądze pod koniec roku. Pieniądze i z pracy i z innych źródeł, które wyłuska dla was przyjazny los. Pozostałe dwie dekady zaczekać muszą na swój sukces trochę dłużej. Do kolejnego roku. Zdrowie

Sprawy zdrowotne mogą od czasu do czasu dawać znać o sobie, zwłaszcza te, które trwają od dłuższego już czasu. Proszę nie bagatelizować tych sygnałów, bo często mieć będziecie zbyt pozytywny stosunek do swego zdrowia. Dobrze jest myśleć pozytywnie, ale już gorzej wychodzi traktowanie zdrowia na zasadzie, "samo przyszło, samo wyjdzie". 

Uczucia

W stałych związkach może różnie się dziać. Postarajcie się naprawić, uleczyć sytuację tam gdzie jeszcze wam zależy. Może, bowiem wejść trzecia osoba, która przyśpieszy bieg wydarzeń. I potem nie będzie już, co sklejać. Trzeba będzie tylko złożyć podpis pod decyzją sądu. Wagi samotne otrzymają na swej drodze wiele ciekawych ofert. Poznają wiele nowych osób. Ale otrzymacie od losu równocześnie i szansę i pułapkę, bo jak już się pojawi ktoś fajny to od razu w liczbie mnogiej. Dwóch kandydatów na partnerów/partnerki. Tak samo w temacie innych ofert. Podwójnie. I trzeba będzie dokonać wyboru. Co nigdy łatwe nie jest, a zwłaszcza, w przypadku, gdy obie oferty są jednakowo dobre. 


Podsumowanie

Rok 2017 to dla was rok okazji i rozwoju duchowego i artystycznego. Teraz ma szansę obudzić się uśpiony talent, nadprzyrodzone zdolności. Pozwólcie sobie na ryzyko. Odważcie się na ten skok nad przepaścią. W większości przypadków, zanim jeszcze skoczycie,  los, rękami przyjaciół i znajomych rzuci wiszący wam most. 
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Wagi i życzę wam siły do realizacji swoich ukrytych planów, które do tej pory leżały w folderze z napisem "marzenia".


2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję piękny ten horoskopik

    OdpowiedzUsuń
  2. Super horoskop.dawno takiego nie bylo. Az kipi optymizmem.

    OdpowiedzUsuń