sobota, 24 grudnia 2016

LEW - HOROSKOP NA ROK 2017

Praca i finanse

Rok 2017 będzie dla was bardzo ważnym rokiem. Pierwszym z dwóch, które nadchodzą, aby nakłonić was do zmian. Zmian, które dla większości z was są bardzo trudne do wykonania z racji tego, że źle się czujecie w nowych miejscach i wśród nowych osób. Potrzebujecie swego królestwa i swojej stałej załogi. Teraz jednak nadchodzi czas, aby wyjść poza znany teren i stawić czoła nowym wyzwaniom. Większość z was już od kilku
tygodni przeżywa horror związany ze sprawami zawodowymi. U wielu z was posypały się zwolnienia a inni sami się zwolnili lub planują to zrobić na początku roku.  Nowa praca opóźnić się może trochę, albo wy nie będziecie gotowi, aby natychmiast objąć nowe stanowisko. Zmagań zawodowych w ciągu roku może być dość dużo, ale w każdym przypadku wyjdą wam na dobre. Niestety dwie, trzy wypłaty mogą wam zwiać i na konto nie wpłyną. Proszę wiec, już od początku roku wziąć pod uwagę te straty jak również dodatkowe koszta. Te zmiany niosą z sobą dodatkowe szkolenia, wyjazdy i zmiany firmy a nawet miasta, czy państwa. Nie będzie źle, ale musisz drogi Lwie zatrzymać się, przemyśleć i zmienić kierunek. Zmiany są po to, abyście poczuli się naprawdę docenieni a wasze zdolności rozpoznane i uznane. 

Zdrowie

Odnowić się mogą stare dolegliwości. Powrócą alergie lub kłopoty z krążeniem. Trzeba będzie zrobić ponownie badania, przyjrzeć się temu, co na talerzu. Na szczęście jednak w tej sferze problemy  są niewielkie i krótkotrwałe. Szybko dopasujecie właściwą terapię i wrócicie do świetnej formy. Proszę tylko pamiętać o równowadze, jaka powinna zostać zachowana pomiędzy ruchem i bezruchem. Pomiędzy ilością pracy i odpoczynku. I oczywiście pomiędzy ilością i jakością jedzenia a potrzebami organizmu i szybkością trawienia. Chorób, jako chorób,  rok ten na drodze stawiał wam nie będzie, ale będzie się przyglądał jak sami o zdrowie dbacie. I wyciągnie wnioski, po czym wprowadzić może kary w latach następnych. 

Uczucia

Bardzo wiele Lwów i Lwic zakocha się. Nie wyobrażam sobie, aby w tym roku ktokolwiek z was pozostał samotny. Zdecydujecie się na zamieszkanie z osobą, z którą jesteście już od pewnego czasu. Powiększy się rodzina. Nastąpić to może albo poprzez pojawienie się waszego dziecka, albo poprzez ślub waszego dziecka. W wielu rodzinach pojawi się nowa osoba. Zmiany w waszych domach nieuniknione. Będą niestety i takie rodziny, takie małżeństwa, w których dojdzie do poważnych rozmów i bardzo poważnych decyzji. Sprawy rozwodowe zaczną być częścią waszych rozmów zwłaszcza w okresie luty-marzec i w okresie waszych urodzin. Grozi to głównie rodzinom, które już od dawna żyją pod jednym dachem, ale z dala od siebie. Weźcie proszę pod uwagę fakt, że rozpoczynający się za kilka dni rok 2017 będzie naciskał na oczyszczenie takich sytuacji. Zacznijcie proszę  przygotowywać się do tego psychicznie i praktycznie. Jeżeli uda się małżeństwo uratować, to sprawy, które zmieniliście z pewnością pomogą je utrzymać na przyszłość. I pamiętajcie, że to, co odeszło w roku 2016 już odeszło na zawsze. Natomiast to, co zostało, ma szansę przetrwać na długie, długie lata. Dlatego też, warto wprowadzić zmiany, zdezynfekować sytuację, nie bać się tego. 

Podsumowanie

Rok 2017 to rok inny niż dotychczasowe. Poprzedni, właśnie się kończący w momencie pisania tego horoskopu już was troszkę przygotował, pozwolił poczuć swój "zapach". To rok, którego imię jest "zmiany". Każde zmiany niosą niepewność i zagubienie, ale niosą z sobą również nowe osoby, nowe towarzystwo. Dla was rok 2017 ma w zanadrzu osoby, których pojawienie się na waszej drodze uruchomi specjalne programy życiowe. Inne dla każdego z was. Inne, ale mające wspólny mianownik. Cel. Plan. To właśnie oni nakierują was na ten wasz punkt docelowy, na waszą misję w tym życiu. To dzięki tym nowym osobom potraficie się odnaleźć, zrozumieć swoje pragnienia. 
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Lwiątka i życzę łatwych i szybkich zmian, oraz dużej radości z ich dokonania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz