piątek, 2 grudnia 2016

PANNA - HOROSKOP nas miesiąc GRUDZIEŃ

Praca i finanse 

 Okresy wytężonej pracy przeplatać się będą z okresami życia na zwolnionych obrotach. To dobry znak, bo pozwoli wam złapać chwilę wytchnienia, podczas którego zaplanujecie coś nowego . Szalony rytm utrzymywał się będzie bowiem cały miesiąc, a te chwile spokoju, będą wypełnione również radosnym tworzeniem, tyle, że na etapie medytacji, planów i korekty, a nie nerwowego biegania z
miejsca na miejsce. Jest dobrze i będzie dobrze. Uda sie załatwić większość ważnych dla was spraw i ustalić to, co dotąd wisiało na sznurku niepewności. Sprawy finansowe również popchniecie do przodu, dzięki poradom kompetentnych znajomych.

Zdrowie

 Wiele spraw zdrowotnych wejdzie na nowy etap. Teraz uda się wam dobrać odpowiednią terapię czy dietę. Teraz będziecie mogli również rozpocząć odkładany tak długo trening. Nowe osoby pojawiające się na waszej drodze, będą miały ten odpowiedni klucz w postaci najlepszej terapii. Na dobre zdrowotnie, wyjdą wam różne odcięcia się od niewłaściwych osób i miejsc. Niektóre panny czeka mały zabieg chirurgiczny, który zmieni bieg waszego życia, nadając mu inny kierunek. 

 Uczucia 

 Nowe uczucie zapukać może niespodziewanie do wielu domow. Również tam, gdzie trwa związek rozwijający się zupełnie spokojnym rytmem. Trzeba będzie mocno się pilnować, aby nie zabrnąć w ślepy zaułek. Samotni spotkac mogą swoją drugą połówkę w okresie między świętami. Związek rozwijał się będzie dość szybko i w okresie wczesno-wiosennym już zaczniecie z sobą zamieszkiwać. Wielu z was otrzyma wiadomość o nowym członku rodziny, który już rozpoczął swe nowe życie pod sercem swojej mamy, a waszej córki, siostry, synowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz