wtorek, 31 stycznia 2017

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2017

Praca i finanse

Może być trudno i uciążliwie na poczatku miesiąca ze względu na zmianę pracy, jakiej wielu z was dokona. Początki jak wiadomo wszędzie są trudne i kłopotliwe. Trwało to będzie krótko a nowa praca przyniesie satysfakcję. Wielu z was pracy wprawdzie nie zmieni, ale zmieni stanowisko, otrzyma awans, podwyżkę a więc i
zakres obowiązków będzie inny niż do tej pory.  Finanse zaczną powoli się układać ponownie i stabilizować uzupełniając braki spowodowane dużymi zakupami z ostatnich miesięcy. 

Zdrowie

Potrzeba ciszy i spokoju to przede wszystkim. Niektórzy mieć mogą problemy z ciśnieniem. Będą to jednak sprawy, które chwilowo tylko dadzą znać o sobie. Postarajcie się nie stresować niepotrzebnie, bez większego powodu. Proszę traktować problemy bardziej na luzie, ze spokojem. Wiele problemów w świetle następnego dnia traci swoją wrogość. 

Uczucia

Mnóstwo radosnych dni w gronie znajomych i rodziny. Krótkie wycieczki, wyjazdy i odpoczynek u boku przyjaciół. Stałe pary próbować będą pogonić monotonię organizując spotkania w domu lub na zewnątrz. Każda okazja dobra. 
Samotni pozwolą sie zabrać na spotkania, na których jest zawsze szansa i tym razem też,  nie tylko na spędzenia ciekawie czasu ale i na zapoznanie kogoś, kto będzie chciał spotkać się po raz kolejny i kolejny. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz