niedziela, 8 stycznia 2017

RAK - HOROSKOP na miesiąc STYCZEŃ 2017

Praca i finanse

Miesiąc wielu radosnych planów, których wdrażanie w życie powoli się zaczyna. Wielu Raczków do tej pory mających trudności w znalezieniu pracy będzie mogło w następnym miesiącu pochwalić się już pierwszą wypłatą. Moze nie będzie to już ta wymarzona praca, ale z pewnością jest to dobry wstęp na drodze osiągnięć zawodowych. Będzie to czas tworzenia nowych planów, ale i konkretnych kroków w tym celu.
Wielu rozpocznie naukę, a  kursy wspomogą was w dążeniu do celu. W sprawach finansowych zalecam wstrzemięźliwość póki co, bo duże wydatki świąteczne nadszarpnęły kieszenie mocno.


Zdrowie

Dokuczać mogą stawy biodrowe i kolanowe. Nieobce będą bóle zębów i tabletki przeciwbólowe. Proszę zadbać o te swoje kosteczki. I nie dawać się trudnym dniom opanować całkowicie, bo chandra może chcieć czasem u was zagościć.

Uczucia

Nie będzie to zbyt radosny uczuciowo miesiąc. Partner może mieć zły humor i niechcący was obrazić. Proszę zostawić go w spokoju i się nie przejmować, bo szybko mu przejdzie. Nie róbcie błędu prośbą o większą uwagę, czy dodatkową rozmowę, bo wtedy piekło rozpętać się może. 
Trudno będzie teraz samotnym spotkać kogoś chętnego do związku. Trzeba przeczekać ten trudny erotycznie miesiąc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz