sobota, 7 stycznia 2017

WODNIK- HOROSKOP na miesiąc STYCZEŃ 2017

Praca i finanse

Moc jest z wami, jeżeli tylko uda się wam opanować niezdecydowanie i bieganie pomiędzy jedną ofertą a drugą. Skupić się proszę na sprawach bardzo ważnych i oddzielić je od tych, które mogą zaczekać. Jak się będziecie tak poganiać, to się wam nogi rozjadą i sami sobie drzwiami nos przytrzaśniecie. Oferty będą dość dobrze w tym miesiacu. Nowy początek czegoś też murowany, zwłaszcza w przypadku osób
pracujących umysłowo tylko. Finanse nie zapowiadają nowego przypływu, więc trzeba będzie zadowolić się tym co jest.

Zdrowie

Mogą wystąpić problemy z zatrzymaniem wody w organizmie,  a co za tym idzie i opuchlizną. Będą jednak chwilowe i uda się je szybko pogonić.Osoby mające problem z nerkami, proszę zwracać uwagę na wypijanie dużej ilości wody, bo możliwe, że pojawi się problem z wędrujący cym piaskiem.

Uczucia

Stałe związki rozkręcą się całkiem dobrze i podejmą decyzje, które je umocnią. Samotni spotkają osobę, z którą sytuacja będzie się szybko rozwijać we właściwym kierunku. Najwidoczniej osoba ta jest gotowa dokładnie na to, co i ty, drogi Wodniku. Tak wiec- do działania. :) 

Radości wam życzę  i pozytywnego załatwienia wszelkich nowych i starych spraw :) 


3 komentarze:

  1. Styczeń już prawie się kończy i Twoje prognozy są trafione jeśli chodzi o miłość i finansów . Na szczęście zdrowie jest OK :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miesiąc minął ...finanse - wystarczyło to co było...zdrowie - faktycznie coś było z tym zatrzymywaniem wody w organizmie ale na szczęście nerki spoko...uczucia - jeszcze w listopadzie ten ktoś się pojawił i został,tylko jakby to ująć ,jest bardziej gotów niż ja ... ;-)
    pozdrawiam ;-)

    OdpowiedzUsuń