wtorek, 31 stycznia 2017

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2107

Praca i finanse

Na waszej drodze zawodowej pojawią się nowe oferty pracy, które pochłoną waszą uwagę bez reszty. W wielu przypadkach będą miały związek z pracami przez internet ale również na lotniskach i w biurach podróży. Miesiąc ten cechował będzie szybki rytm pracy. Szybki ale i niosący radość. Nie każdy Bliźniak zmieni pracę, ale wielu zacznie się powaznie  zastanawiać and taką możliwością. I wielu z tych własnie osób otworzy się na nowe oferty. To będzie sygnałem dla
Wszechświata aby wam takie oferty podsuwać pod nos. Proszę rozpatrzyć je na spokojnie, bez naciskania i zmuszania siebie do czegokolwiek. Finanse dodatkowe przypłyną, ale mogą pojawić się ekstra wydatki w postaci ofert wyjazdu, zakupu biletu czy nawet nowego samochodu. Czyli nie będzie źle, skoro znajdzie się odpowiednia sumka na te radości. 

Zdrowie

Troszkę kłopotów zdrowotnych pojawi się w wielu waszych domach. I trzeba będzie z tym powalczyć. Nie będą to poważne sprawy, ale jednak wymagać będą zadbania. Stany zapalne, bóle mięśni i gorączka co jakiś czas będą pukać do waszych drzwi. Proszę wspierać się nawzajem, bo czasem może być to uciążliwe, a brak serdeczności zaszkodzić może dodatkowo. Wybuchy niekontrolowanego gniewu mogą narobić zamieszania. Lepiej się uśmiechnąć niż powiedzieć coś, co akurat pcha się na język bo człowiek obolały i zły na cały świat. 

Uczucia

Radośnie i serdecznie. Wiele zaproszeń na uroczystości rodzinne i wypady ze znajomymi. W stałych związkach posypią się decyzje o zaręczynach lub ślubie. Wielu z was zaplanuje powiększenie rodziny. 
Bliźnięta, które rozstały sie niedawno, otrzymają szansę na powtórne rozpatrzenie sprawy i budowanie związku od nowa. 
Samotni do tej pory, na licznych spotkaniach w gronie znajomych i znajomych tych znajomych zapoznają ciekawe osoby z którymi zaczną się umawiać już poza spotkaniami grupowymi. Nawet jak nie okażą się one jeszcze tymi najważniejszymi dla was osobami to i tak spędzicie bardzo miło i twórczo czas. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz