wtorek, 31 stycznia 2017

RAK - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2017

Praca i finanse 

Radośnie zapowiada się luty w waszych sprawach zawodowych. Nowe miejsca pracy dla poszukujących. Wasz Opiekun Duchowy zaprowadzi was do zakładów, gdzie na kogoś takiego właśnie tam czekają. Raczki , które szukają dodatkowej pracy również maja szansę ją otrzymać, wystarczy tylko, że dalej będą uparcie szukać nie zważając na dotychczasowe niepowodzenia.  Uda się z
pewnością zacząć odkładanie na jakiś od dawna ustalony cel, na realizację marzenia.  Bardzo dobrze dziać się będzie u osób udzielających lekcji. Wam nowych uczniów nie powinno zabraknąć. 

Zdrowie

Odezwać się mogą stare dolegliwości, których z jakichś powodów nie dopilnowaliście. W wielu sprawach okaże się, że terapia trwać musi dość długi okres czasu. Nie sądzę aby były to sprawy głębokie i trudne, ale widać, że trzeba będzie jednak się im dobrze przyjrzeć i poświęcić im wystarczająco uwagi. 

Uczucia

Raczki w stałych związkach rozpalą na nowo ogień w swych sercach i łóżkach, co przyniesie z sobą nowe decyzje. Pojawić się może ciąża. 
Osoby samotne w tym miesiącu motylki w brzuchu z pewnością nie ominą. Nowa znajomość, która zastuka do drzwi będzie bardzo ważna dla was, waszej przyszłości. Posypia się czułe rozmowy i gorące spotkania. Będą się serducha radować. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz