wtorek, 31 stycznia 2017

WAGA - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2O17

Praca i finanse

Dla wielu Wag sprawy zawodowe już w styczniu weszły na etap poważnych rozmów. W tym miesiacu pozostaje wam dokończyć rozmów, donieść potrzebne dokumenty i będzie można rozpoczynać nową pracę. Wielu z was przymierza się do otwarcia własnej działalności. Te ostatnie czynności mogą wam zabrać jeszcze sporo czasu, ale z pewnością w lutym je zakończycie. Osoby, które planują już od dłuższego czasu opuścić zakład pracy ale nie bardzo się  to do tej pory udawało, teraz niejako zmuszeni zostaną poprzez działania zwierzchników. W pewnych przypadkach będzie to nałożenie dodatkowych obowiązków a w innych obcięcie godzin. Tak wiec niezadowolenie i zmniejszona wypłata będą tą
kroplą, która przeleje zawartość szklanki. I dzięki temu rozpoczniecie rozglądanie się za czymś innym. Odnowicie wiele starych znajomości i zaczniecie wysyłać oferty swoje. 

Zdrowie

Zdrowie nie powinno nikomu z was sprawiać większych kłopotów. czasem może zaatakować wirus i troszkę podokuczać. Niektórzy z was rozpoczną różnego rodzaju terapie mające na celu utratę kilogramów, albo rezygnację z dotychczasowego  trybu życia na rzecz bardziej zdrowego. 


Uczucia mogą być troszkę ciężkim tematem w wielu domach. Wkradnie sie bowiem znudzenie i marudzenie. Jedno z was będzie chciało odpocząć a drugie będzie potrzebowało pilnie opieki i towarzystwa. Powstać mogą trudne rozmowy i niepewne sytuacje. Na krótko na szczęście. A potem wszystko wróci do normy i będziecie znowu cieszyć się sobą. 
Samotni będą wprawdzie marzyć o kimś własnym, o ciepłym ramieniu i słodkich buziakach ale dość trudno będzie im zrobić cokolwiek w tej sprawie. Na drodze wielu z was pojawi się osoba należąca do znaków ognistych, która całkowicie przejmie kierowanie tą sprawą i ani się obejrzycie jak już będziecie w związku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz