wtorek, 31 stycznia 2017

LEW - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2017

Praca i finanse

Nadchodzi spełnienie marzeń w sferze zawodowo-finansowej. Potrzeba wam mnóstwo pieniędzy na realizację planów rodzinnych i znajdziecie sposób na ich zarabianie. Nowa oferta pracy pojawi się na wielu podwórkach. Niestety nie każda okaże się od razu możliwa do zrealizowania. Ale pomimo iż oferta okaże się tylko obietnicą, już sam fakt, ze się ukazała roznieci was zapał szukania na szeroką skalę. Tak więc uda się znaleźć coś odpowiedniego, jak nie od razu, to po kilku tygodniach. Wielu z was zacznie
marzyć o spełnieniu czegoś co od dawna gdzieś tam głęboko na sercu się pojawiło. Ale do tego potrzebna jest większa gotówka, za którą  wyruszycie w pogoń. Uda wam się z pewnością złapać marzenie za ogon i zatrzymać. W waszym przypadku chcieć, to oznacza móc. Zwłaszcza teraz. Możliwa również niespodziewana wygrana lub darowizna. 

Zdrowie

Dobre wiadomości dla tych, których czekają badania czy drobne operacje. Wszystko potoczy się sprawnie a wyniki tych działań sprawią wam radość.  Uda się zlikwidować w końcu stary problem który przez dość długi okres czasu nie chciał odejść. Wiadomość o ciąży ucieszy pomimo iż może nadejść zupełnie niespodziewanie. 


Uczucia

Nowa osoba pojawi się w życiu wielu Lwów. Przyniesie z sobą gorące chwile i zechce zagościć na dłużej. Ta nowa osoba odwiedzi nie tylko domy gdzie jest dla niej przygotowane miejsce. Pojawi się również w wielu rodzinach czyniąc wiele zamieszania swoją obecnością. Proszę sie dwa razy zastanowić zanim zdecydujecie się na skok w bok, bo nie zakończy się on szybko i  przyniesie nie tylko radość ale i ból i rozczarowanie. 
W związkach do których tajemniczy gość nie dotrze pojawią się plany, które pomogą przejść na kolejny poziom. Ustalicie datę ślubu, albo też zaczniecie planować powiększenie rodziny. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz