sobota, 7 stycznia 2017

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na miesiąc STYCZEŃ 2017

Praca i finanse


Koziorożce moja kochane przed wami ważne decyzje. Pojawią się bowiem duże zmiany, które pociągną za sobą koszty. Będą one jednak robione w oparciu o lepsze dochody na później. A nawet jeżeli nie lepsze dochody to przynajmniej mniejsze wydatki, czyli automatycznie  większe oszczędności. Otworzy się przed wami możliwość pracy zagranicznej. Niekoniecznie jest to związane z wyjazdem za granicę.
Może dotyczyć pracy przez internet, albo w transporcie międzypaństwowym. Wielu z was przeprowadzi się do innego mieszkania, albo firma zmieni siedzibę. Proszę uważać an swoje wydatki. Nie róbcie prosze niepotrzebnych zakupów.

Zdrowie

Energia będzie was rozpierać, niwelując wszelkie drobne dolegliwości, które co i rusz jednak uparcie będą chciały powracać. A to ból głowy, a to przeziębienie. Na szczęście to tylko drobne sprawy, z którymi doskonale dacie sobie radę.


Uczucia

W stałych związkach będzie raczej harmonia pomimo krótkich, jednodniowych nieporozumień. Samotne koziorożce, spotkają osobę, znajomość z którą ma szansę się uziemić. Trzeba jednak troszkę czasu na lepsze poznanie się, aby być pewnym, że jest to właśnie TO.
szansę na pojednanie mieć będą również ci skłóceni, których obecnie tylko milczenie łączy. Koło Fortuny was "rozgada" ponownie :) 

Kochane moje Koziorożce (w których tak bogata jest moja rodzinka :) ) 

życzę wam zadowolenia z realizacji planów i pomysłów na nowe. Niech zagości w waszym życiu to, co jest dla was bardzo ważne. <3 b="" nbsp="">


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz