sobota, 7 stycznia 2017

RYBY - HOROSKOP na miesiąc STYCZEŃ 2017

Praca i finanse

Pojawią się nowe oferty i nowe możliwości zarobkowe, ale proszę im się dokładnie przyglądać, bo mają w sobie aurę wykorzystywania. Nie daj się droga Rybko złapać również na taką niby darmową pomoc, bo potem nie będziesz mogła sie odpłacić za "uczynione ci dobro". Trudno będzie odebrać forsę od dłużnika, więc lepiej nie bierz jej w tym miesiącu pod uwagę. Opóźnić tez mogą się jakieś przelewy, obiecane i należne
wypłaty, dodatki. Troszkę marudny ten miesiąc dla was w niektórych sprawach finansowych być może.

Zdrowie

Rybki mające problem ze zdrowiem uregulują temat, ale będą musiały jeszcze przez kilka tygodni stosować się dokładnie do rozpoczętej terapii. Zajmować się będziecie rozwojem duchowym i zdobywaniem nowych doświadczeń nie tylko w tej dziedzinie.  

Uczucia

Miesiąc, w którym sprawy uczuciowe ugruntują się. I to zarówno w stałych związkach jak i w nowych. Tam gdzie zawitała nuda i zniecierpliwienie, ujawni się nowy zapał i szansa na motylki w brzuchu. Może będą one ciut rozleniwione i ospałe, ale za to mają szansę pozostać na dłużej. Do całkiem nowych znajomości proszę podchodzić z ostrożnością. 

2 komentarze:

  1. na razie nie mam zadnych konkretów,pomimo,ze wszędzie mnie pelno.swoje robie.moze jakiś ksiaze się znajdzie w tym roku.

    OdpowiedzUsuń