niedziela, 8 stycznia 2017

SKORPION - HOROSKOP na miesiąc STYCZEŃ 2017

Praca i finanse

Jakieś smutki dopaść was mogą w tym miesiacu w związku z pracą zawodową. Ktoś może dość ostro dać wam do zrozumienia, że albo praca nie przynosi zysków, albo że trzeba brać się na powazniej za sprawy zawodowe, albo szef okaże niezadowolenie. Bez względu z jakiej trony was to uderzy może być dość przykre. Proszę tez pamiętać aby nie wydawać więcej niż to było zaplanowane.Zdrowie

Bojowe nastawienie widzę w waszych oczach. Złość wynikająca z ograniczonych możliwości działania moze doprowadzić do niepotrzebnych kłótni. Postarajcie sie drogie Skorpiony rozładować złość w inny sposób. Można zapisać się na gimnastykę lub tańce. 

Uczucia

Skorpiony w stałych związkach będą ładnie i długo z sobą rozmawiać tworząc na nowo atmosferę marzeń, planów i erotycznych "odlotów". 
Samotni z pewnością spędzą miesiąc na rozmowach i randkowaniu. Będzie całkiem miło. Niejeden wolny Skorpionik się zakocha.

2 komentarze:

 1. oO juz wiem, że wydam więcej, niż planowałam :D, kierowniczka - mamrota- zawsze jest niezadowolona, zatem tak mam przez 12 miesięcy w roku :D Ale dzięki Krysiu, może chociaż sercowo- randkowe sprawy "zaskoczą"

  OdpowiedzUsuń
 2. weryfikacja skorpion - pracy nie ma ciekawych oferta ,ale pod koniec stycznia przez luty bede miala darmowy kurs zeby zdobyc nowe kwalifikacje ( u mnie luty nie bedzie miesiacem szukania pracy intensywanie)

  zdrowie -bojowe nastawienie zeby poprawic zdrowie mam nadzieje ze z programu na ktory prowadza casting odezwa sie jednak i mi pomoga

  uczucia - twoj opis sie nie sprawdzil ( u mnie jest coraz gorzej )

  pozdrawiam
  Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń