wtorek, 31 stycznia 2017

PANNA - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2017

Praca i finanse

Pracy będzie pod dostatkiem. Nie raz i nie dwa odczujecie nadwyżkę godzin i zajęć na barkach. Ten ogrom pracy da wam nie tylko zmęczenie ale i satysfakcję. Radość sprawią wam napływający wciąż nowi klienci i nowe zamówienia. Panny, które pracują na etacie i zechcą zmienić zakład z powodzeniem mogą w tym miesiącu rozglądać się za nowymi propozycjami. Z pewnością uda się wam coś fajnego znaleźć. Finanse zliczane na
koniec miesiąca dadzą radość i poczucie zwycięstwa. Pozwolą zapomnieć te wszystkie trudności i stracony czas. Proszę jednak pamiętać, że takim rytmie nie można żyć cały czas. Trzeba znaleźć czas i dla rodziny i na odpoczynek i dla przyjaciół. 


Zdrowie

Odezwać się mogą sprawy ginekologiczne, hormonalne i krążeniowe. Czas na zrobienie okresowych badań. Proszę więcej spacerów a mniej siedzenia przed komputerem. Wielu z was będzie musiało sięgnąć po tabletki. Na szczęście nie jest to nic groźnego. 

Uczucia 

Panny, które się rozstały zaczną  analizować stare sytuacje i wielu z was zdecyduje się na danie szansy raz jeszcze. Próbować będziecie spojrzeć na sprawę ponownie, ale tym razem ze spokojem i miłością. I jak to zwykle bywa podczas takich przemyśleń dostrzeżecie sprawy do tej pory ukryte. Nie zawsze one radosne będą i nie zawsze wspomogą was w tym dawaniu czasu. Z pewnością jednak takie zatrzymanie się i dogłębna analiza sytuacji bardzo was wspomogą.
Samotne panny dość trudno będzie zmobilizować do poznawania nowych osób i tworzenia związków. Wy raczej zechcecie poświecić ten miesiąc na podróż w głąb siebie, na czytanie, oglądanie filmów i poznawanie na nowo siebie samej/ siebie samego.


2 komentarze:

  1. hmm.. trochę zszokowana jestem tym opisem, to na pewno tylko zbiegi okoliczności????? :) prawda??!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie rozumiem . Możesz proszę napisać dokładniej o co chodzi?

      Usuń