wtorek, 31 stycznia 2017

STRZELEC - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2017

Praca i finanse 

Radośnie zacznie się miesiąc niosąc wiele zmian, na które od dawna czekacie. Zanim podejmiecie pracę mogą was czekać nieprzyjemne sytuacje wynikające z różnych powodów. Moze z zazdrości znajomych, może ze strony byłego pracodawcy. Cokolwiek to będzie dacie sobie z tym radę i nie pozwolicie zepsuć sobie radości związanej z nową zawodową rzeczywistością.
 Dobre wiadomości w sprawach finansowych. Możliwa wygrana, ale tutaj proszę uważać, aby za szybko się nie rozeszła na rzeczy do szczęścia wam absolutnie niepotrzebne. 


Zdrowie

Odezwać mogą się sprawy związane  z żylakami lub kręgosłupem. Czasem psychika moze robić przykre niespodzianki i psuć wam dzień pesymizmem a czasem i histerią, złością, Na szczęście będą to drobne sprawy z którymi szybko radzić sobie będziecie. Proszę unikać faszerowania sie tabletkami. Wskazany ruch na świeżym powietrzu i spotkania w gronie osób, które darzycie sympatią.


Uczucia

Stabilizacja w trwałych związkach. Szansa na zalegalizowanie związku i na powiększenie rodziny. Samotne Strzelce spotkają kogoś należącego do grupy znaków ziemi i zaczną powoli wkręcać się w nową sytuację. Dużo ciekawych spotkań i serdecznych rozmów. Radość z nowej znajomości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz