wtorek, 31 stycznia 2017

WODNIK - HOROSKOP na miesiąc LUTY 2017

Praca i finanse

Pojawią się oferty i to nie tylko dla tych, którzy szukają, bo są bezrobotni. Minimum dwie opcje mieć będą do wyboru i te osoby, które myślą o zmianie stanowiska pracy lub nawet zawodu. Proszę jednak nie decydować się od ręki, na szybko. Ważne jest aby dobrze przyjrzeć się tym nowym propozycjom. Każda z nich bowiem kryć może w sobie niedogodności. Luty upłynie wam pod kątem takich właśnie przemyśliwań i rozmów
z bliskimi osobami. Trochę rozgoryczenia może zawitać w związku z finansami. Za nisko ktoś wyceni waszą usługę, albo zdecyduje ze zapłaci później. Pojawić się mogą "chętni" do płacenia połowy ceny. To dotyczy zwłaszcza tych, którzy oferują różnego rodzaju usługi prywatnie. Pamiętaj drogi Wodniku, że jak się sam nie będziesz cenił, to i innym ciężko to szło będzie. W lutym w życiu wieli z was, bardzo wielu narodzi się okazja do dokonania poważnych zmian. Pomysł, który w kolejnych miesiącach udowodni, że zasługuje na miano zbawiennego. Może objawić się w formie pomysłu ale też może już od razu w formie decyzji o zmianie swego życia zawodowego. Wyprostują się sprawy, które gdzieś utknęły i leżą. A jezeli nawet jeszcze nie otrzymacie do ręku ostatecznego wyniku, to przynajmniej informacje, ze projekt ruszył. 

Zdrowie

Grypowe sprawy są tuż obok, tak więc proszę na siebie chuchać i dmuchać. Tutaj nastąpić może przeplatanie się dni zdrowych z chorymi. Już niby lepiej a za chwilę znowu coś. Na szczęście drobne sprawy to będą, ale negatywnie na humor wpływać będą. Dlatego też mocno marudny ten miesiąc dla was okazać się może w pewnych okresach czasu. Proszę trzymac pod kontrolą ataki złości i chęć wygarnięcia komuś z grubej rury. Czasem trzeba, wiem, ale będzie lepiej dla was jeżeli o tym porozmawiacie w inny dzień. Awantury i gwałtowne wypowiedzi nie oczyszczą a zagęszczą atmosferę. Uczucia

Zacznijmy od tych Wodników, którzy są na ścieżce spraw rozwodowych. Większość tych spraw uda się zakończyć i ustalić na spokojnie kwestie finansowe. Osoby, które już dawno wolność odzyskały albo po prostu są wolne akurat, mają szansę na spotkanie rzetelnego partnera. Co to oznacza w praktyce? Otóż, taki nowy ktoś będzie na takim samym etapie planowania jak i Ty. Jeżeli chcesz związku wolnego, osoba teraz poznana, również takiego szuka. Jeżeli interesuje Cię związek poważny ze wspólnym zamieszkaniem, takiego właśnie do siebie "przyciągniesz". Szczerze mówiąc nie wiem skąd taka łaskawość losu dla was w tym miesiącu, ale fakt jest faktem. Najwyraźniej główny Opiekun Wodników zdecydował, ze wam się należy coś ekstra. I będzie to coś rozdawał. Tak więc, moi kochani dobrze się zastanówcie zanim zaczniecie swoje życzenia wyrażać. 


Życzę Wam moje drogi Wodniki wszelakich serdeczności. Niech miłość zawita i rozkwita i gniazda buduje. ♡♡♡
5 komentarzy:

 1. Grypa już mnie dopadła :) Resztę, zobaczymy co się wydarzy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. Buhaha....grypę przerabiam drugi dzień...co do reszty zweryfikuję na koniec miesiąca ;-)

  Za życzenia Pani Krystyno dziękuję ślicznie :-* :-* :-*

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuję za wszystko tak zgadza się miałam urodziny były odlotowe jak nigdy

  OdpowiedzUsuń
 4. Sprawdziła się sprawa z drogą zawodową, padły pewne propozycje,a może i nie jedna... :) Narazie jednak żadna nie rozwinęła się na tyle, aby podejmować konkretne kroki. Sprawy uczuciowe - cóż, miesiąc luty upłynął pod znakiem amora i dobrego dogadywania się z drugą połówką co do wszelkich spraw rodzinno-mieszkaniowych. A i grypa, ale żołądkowa dopadła.. Większość spraw weryfikuję zatem, że się wydarzyły albo w jakimś stopniu dały o sobie znać :) Pozdrawiam serdecznie Krysiu!

  OdpowiedzUsuń