niedziela, 8 stycznia 2017

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc STYCZEŃ 2017

Praca i finanse


Stabilna sytuacja nie zapowiada nowych ekstra dochodów, ale tez i niespodziewanych wydatków. Pojawią się okazje do zarobienia dodatkowego grosza, ale to dopiero jako plan. Szukający pracy odbędą wiele rozmów i spotkań, spośród których w następnym miesiacu okaże sie gdzie ta praca będzie. W poszukiwaniach pomoże osoba na
wysokim stanowisku należąca do znajomych znajomego. Proszę nie planować dużych wydatków na ten miesiąc, nawet przez bliźnięta dobrze stojące finansowo, bo zakup niezbyt wam się teraz uda.

Zdrowie

Ruszą do przodu osoby chcące zrobić coś dla swego samopoczucia i urody. Zacznie się od nowa rzeźbienie własnego ciała i urody. Niestety niektórzy z was mogą zbytnio skupiać się na wspominaniu osób i sytuacji z przeszłości. Pamiętajcie, ze szansę warto dać jeden czy dwa razy ale nie dwadzieścia dwa, bo to już jest kpina z samego siebie. Widzę, ze będą osoby, które dadzą sie wkręcić w stare historie przez co starania o samego siebie,zejdą znowu na plan drugi.

Uczucia

Dla samotnych nowe znajomości ale większość z nich na odległość. Proszę dobrze wybadać nowego znajomego, zanim oddacie serce,bo wielu z nich będzie w stałym związku. Czekają was znajomości, które wydawać się mogą wspaniałe, ale to tylko pierwsze wrażenie będzie.
Bliźnięta w stałych związkach rozpatrywać będą wspólny wyjazd, wycieczkę, urlop. Porwie was szał poznawania świata i bardzo dobrze :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz