wtorek, 7 marca 2017

RYBY- HOROSKOP na miesiąc MARZEC

Praca i finanse 

Miesiąc solidnego wysiłku i fizycznego i psychicznego.  Porządki w najbliższym otoczeniu i wśród znajomych. Nowe oferty pracy, wysyłanie również swoich ofert i odwiedzanie potencjalnych pracodawców. Nie obędzie się bez stresu. Przed wami niejedna nieprzespana noc. U rybek mających stałą pracę również coś może zaburzyć spokój i stabilizację. Na szczęście będą to sprawy, które uda się chwycić za uzdę. Podpisywać będziecie z radością nowe umowy i organizować spotkania z partnerami zawodowymi. Miesiąc obfituje w wiele nowych porozumień i nowo otwartych spółek.  Radość i spokój zagości na koniec miesiąca, bo nawet jeżeli umowy nie uda się jeszcze podpisać to i tak już będzie wiadomo, że wszystko jest na dobrej drodze.

Zdrowie

Straci na sile wiele z dokuczających wam dolegliwości. A te trudniejsze zasną pozwalając wam cieszyć się wiosną. Wielu z was spędzi dużo czasu na medytacjach, analizie spraw i zwyczajnie na leniuchowaniu w wolnych od pracy chwilach. Dużo będzie w tym miesiacu przedwczesnych porodów, ale bez problemów, więc proszę sie nie obawiać, ale panie, które mają termin na kwiecień, prosze się przygotować na wszelki wypadek.

Uczucia

Dużo mieć będziemy rozstań, które wcale rozstaniami nie będą (znaczy się odnowienie szybko nastąpi :) ) Dużo również powrotów partnerów, którzy odeszli jakiś czas temu. Wiele związków, które wisiały na włosku zostanie z powrotem przeanalizowanych. Podjęte zostaną próby ratowania tego co zostało. Pomimo mocno praktycznego i mało uczuciowego podejścia, związki te mają szansę na solidną odbudowę. 
Osoby samotne spotkają na swej drodze wiele osób, które pielęgnują w sercach poprzednie związki. Trudno będzie zdobyć ich miłość. Jeżeli mocne uczucie i zainteresowanie nie pojawi się w ciągu dwóch miesięcy dajcie sobie spokój. Potrzebowali was tylko po to, by zapomnieć o przeszłości. Kolejny miesiąc przyniesie wam nowe i bardziej pewne znajomości. 


Mnóstwo radości i miłości dla wszystkich Rybek obchodzących swoje urodziny. Niech wasze plany spełniają się jeden po drugim. :) 

1 komentarz: