niedziela, 9 kwietnia 2017

WODNIK - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse


Na brak pracy żaden Wodnik nie powinien teraz narzekać. Dopaść was może jednak duże zmęczenie zbyt wieloma obowiązkami. Oprócz znanych wam spraw pojawią się ciekawe plany, które coraz mocniej krążyć będa w waszych głowach tworząc konkretne już, coraz trwalsze podłoże praktyczne. Ci, którzy takie plany już mieli od dawna mogą odczuwać zmęczenie długim okresem przygotowawczym i organizacyjnym. Wodniki chcące zmienić
pracę na coś zupełnie innego niż do tej pory, natrudzą się zanim znajdą odpowiednią okazję. Proszę jednak nie poddawać się, taka okazja bowiem nadarzy się dopiero w ostatnich dniach miesiąca.

Zdrowie

Osoby będące na diecie będą zadowolone z efektów w 60 procentach. No cóż i tak dobrze biorąc pod uwagę, że za chwil parę świąteczne baby, mazurki i kiełbachy. 😊😊😊 Po okresie świątecznym toczyć się będą rozmowy na temat akupunktury, terapii pijawkami lub wycięcia narośli. Realizację tych planów odłożycie na później ale zostaną one już bardziej konkretnie zaplanowane. Może dojść do rozczarowania w związku z terapią, która właśnie kończycie. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że w pewnych przypadkach, efekty ostateczne pojawiają się z opóźnieniem kilkutygodniowym. 

Uczucia

Samotne Wodniki powinny zdecydować się czego naprawdę potrzebują na tym etapie swego życia. Bo widać potrzebę czułości i romantyzmu ale i widać odpychanie tego jako coś co szkodzi, co przynosi ból. Miłość to uczucie, które zawiera sobie wszystko, pamiętajcie o tym. Nie można kochać i byc kochanym i nie przeżywać lęku, obaw, zazdrości. Miłość to cały pakiet a nie jedno słowo. 
Wodniki w stałych związkach stocza walkę ze swoim partnerem o potrzebę wspólnego zamieszkania lub konieczność powiększenia rodziny. Ktoś będzie się obawiał zbyt wielkich obowiązków, zbyt głębokiego zaangażowania. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz