niedziela, 9 kwietnia 2017

STRZELEC - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse


Drogi Strzelcu uważaj na to co i jak robisz. Sprawdzaj czy rzeczywiście wszystko jest tak jak być powinno. Szef może być niezadowolony a i konkurencja nie śpi.  Wielu Strzelców będzie musiało z różnych powodów zmieniać pracę. A drugą niełatwo będzie znaleźć dlatego tak ważne jest aby w najbliższym okresie skupić się na tym co robicie i robić to tak, by nikt wam niczego
zarzucić nie mógł. Możliwe również kontrole z urzędu, albo sprzeczki ze współpracownikami. 

Zdrowie. 

Hormony mogą dawac znac o sobie dość często w tym miesiącu. Pojawić się równiez mogą zawirowania w temacie ginekologicznym, ale bardziej na bazie czegoś z przeszłości niż  nowych spraw. Trzeba będzie powtórzyć znaną już terapie. Bardzo możliwa ciąża, która mocno  was zaskoczy, zwłaszcza jeżeli od dłuższego czasu się staraliście bez rezultatów. 

Uczucia

Samotne Strzelce znajdą osobę do wspólnych spacerów, wycieczek i romantycznych nocy. Najczęściej będzie to osoba spod znaku ziemi (Panna, Byk, Koziorożec). 
Strzelce będące w związkach trwających dłużej niż pół roku zdecydują się na wspólne mieszkanie i na zaręczyny. Wielu z was zaplanuje wspólne wakacje.  Bardzo ciepły miesiąc dla waszych uczuć, zwłaszcza ostatni tydzień. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz