niedziela, 9 kwietnia 2017

SKORPION - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse

Wiele Skorpionów zechce wprowadzić zmiany w temacie sprawa zawodowych. Podejmie decyzję o zmianie pracy pod wpływem ciekawej oferty. Skorpiony prowadzące firmę wprowadzą zmiany, ulepszenia, które wpłyną pozytywnie na je jej rozwój. Nadzieja na rozwój i dochód staje się rzeczywistością i idzie w świat zgarniając po drodze zyski i pochwały.  Skorpiony szukające pracy znajdą ją w branzy w której do tej pory nie szukały. Pomoże przypadkowe  spotkanie z osobą dawno nie widzianą. 


Zdrowie

Problemem może być gonitwa myśli i stres. Za dużo planów, za dużo obowiązków może was przez kilka dni przytłoczyć. Proszę złapać oddech, zrobić plan działania i spokojnie się go trzymać. Wszystko da się załatwić.  
Skorpiony chorujące od pewnego czasu na coś co nie do końca jest sprecyzowane znajdą odpowiedni "guzik". Niespodziewany pomysł, coś co albo samo zaświeci nagle w głowie, albo coś o czym przeczytacie pomoże wam pozbyć się długoletniego problemu. Ruszy do przodu metabolizm, znikną szpecące pryszcze, włosy nabiorą blasku. 

Uczucia

Samotne Skorpiony nadal poszukiwac będą swojej "połówki", ale wybory w tym miesiącu nie będą zbyt trafne. Tam gdzie szukacie wrażliwych i ucuzciowych spotkacie osoby nastawione bardziej na konkretne działania, na ogień, na dobry seks. Gorący ale bez potrzebyu lokowania uczuć. Tam gdzie potrzebujecie osoby gorącej, erotycznej, trafiać będziecie na romantyczną osóbke, która chce wszystko powoli, powolutku.  
Skorpiony w stałych związkach czeka wiele rozmów, ale bez większych rezultatów. Nic sie tak naprawdę nie zmieni. Może tylko to, że sobie serdecznie pogadacie i będzie wam lżej na Duszy. 

1 komentarz:

 1. weryfikacja skorpion ; praca-niestety znalazlam prace .ale jak sie z czasem okazalo jest to masakra nie praca, licze ze uda mi sie ucieć i jak najszybciej znajda opowiadajaca mi prace w obowiazkacj i płacy

  zdrowie - niestety problem nadal jest i nie widać szansy na odpowiednie leczenie w PL ,chociaz mialam badania i bylam u nowego lekarza

  uczucia - nic sie nie zmienia ( nuda )

  pozdrawiam
  Sylwia.P

  OdpowiedzUsuń