niedziela, 9 kwietnia 2017

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse 

Sprawy zawodowe bardzo dobrze się zapowiadają. Nowew okazje, nowe możliwości dla osób szukających pracy. W tym miesiącu trwa aura bardzo dobrych okazji, która przeniesie się również na początek następnego miesiąca. Każdy Koziorożec szukający pracy, znajdzie przed sobą nową ofertę. Bez względu na to, czy chce całkowitej zmiany, czy tez awansu. Bardzo pozytywny miesiąc równiez dla tych, którzy od dłuższego czasu, z różnych powodów nie pracowali a teraz sa już gotowi do podjęcia obowiązków zawodowych. 


Zdrowie

Emocje moga wam robić psikusa i sprawiać, że bedziecie reagować raz ze zbytnią euforią a innym razem zbyt praktycznie, zimno.  Troszke niekontrolowanej histerii wkraść się może zwłaszcza w przypadku pojawienia się niespodzianek różnego rodzaju. Będą to jednak drobne tylko niedogodności, które szybko przemijać będą. 

Uczucia

Samotne Koziorożce dostaną szansę na rozpoczęcie związku, zwłaszcza w terminie do 20 kwietnia. Pojawi się nowa osoba, która gotowa jest na budowę związku na mocnych podstawach. 
Koziorożce będące w stałych związkach w drugiej połowie miesiąca przystąpią do realizacji nowych pomysłów, nowego początku. Zdecydujecie się na wspólne mieszkanie albo na powiększenie rodziny. Wiosan zapowiada się dla was ciekawie i radośnie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz