niedziela, 9 kwietnia 2017

PANNA - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse 


Słoneczko pięknie otacza swoimi promieniami wasze sprawy zawodowe. Pod dobrą opieką znajdują się wszyscy uczący się, zdający egzaminy czy przygotowujący się do nich. Panny szukające nowego zatrudnienia trafią na ciekawe oferty, ale żadna decyzja jeszcze ostatecznie nie padnie. Dużo Panien może w tym miesiącu podjąć decyzję o założeniu własnej firmy lub o ubieganie się na kierownicze stanowisko. Jeżeli już masz swoją firmę, reklama zacznie działać i pojawią się nowe możliwości i nowe zlecenia. Bardzo dobry miesiąc dla osób, których praca związana jest z oświatą. Tutaj również pojawią się albo nowi uczniowie na lekcje prywatne albo nowe umowy do podpisania. 


Zdrowie

Miesiąc pełen zadań"bojowych", których nałożenie się na siebie może wywoływać stres i nerwowość. Będziesz chciała/chciał wykonać wiele rzeczy naraz a tu trzeba będzie i rodzinie poświęcić czas.To może wywołać od czasu do czasu gonitwę myśli. Odpuść, nie naciskaj na siebie tak bardzo. Nie jesteś robotem. 


Uczucia

Samotne Panny mają szansę poznać ważną osobę. Nie zawsze będzie to ten właściwy partner, ale bardzo często to właśnie dzięki niemu, w późniejszym okresie poznacie tego jedynego/ tą jedyną. Panny w stałych związkach czekają poważne dyskusje i lekkie sprzeczki. Powód może być różny. Proszę trzymajcie język na wodzy bo wyraźnie widać, że za dużo rozwinie się potrzeba krytykowania. Pamiętajcie, że krytyka powinna być konstruktywna a nie niszcząca. Partner czy partnerka odpowiednio podniesiona na duchu, pochwalona za coś co robi dobrze, chętniej dokona zmian w temacie, który kuleje. Nie zaczynaj droga Panno rozmowy od wytykania wad i nieudanych planów jeżeli chcesz aby związek trwał. Idź się wykrzyczeć na jakąś łąkę, nie krzycz w domu :) . 
W związkach, które próbują osiągnąć wspólną stabilizację typu- zamieszkamy razem- też dojść może do zbytniego dyrygowania przez was. Proszę, miejcie to pod kontrolą. 

Do wielu waszych związków będzie próbowała wtrącić się trzecia osoba ze swymi radami. Nie pozwólcie na to. Sami bardzo dobrze sobie poradzicie, wystarczy jeżeli będziecie działać sercem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz