czwartek, 6 kwietnia 2017

RAK - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse


Opóźnienia nastąpić moga w wypłacie należności albo w odpowiedzi na wysyłane prośby o zatrudnienie. Zwłaszcza gdy chodzi o sprawy związane z firmą rodzinną albo wypłatą zasiłku rodzinnego. Opóźnienia będą kłopotliwe ale na szczęście będą krótkotrwałe i szybko dadzą się przeskoczyć. Zaległości zostaną wypłacone w całości tak więc ta spora kupka pieniążków przyda się bardziej niż te wypłacane po trochu. Praca zawodowa zaczyna sie coraz bardziej rozkręcać i nikt kto chce pracować bez pracy nie pozostanie. 

Zdrowie

Trzeba będzie się czasem zatrzymać i odpocząć albo przynajmniej przyjrzeć się sygnałom jakie wysyła twoje ciało. Ono coś próbuje ci powiedzieć. Może za bardzo bimbasz sobie z zaleconej terapii i za dużo w ten sposób ryzykujesz. Wyluzuj trochę, złap oddech, postaraj się wprowadzić bardziej uregulowany tryb życia. Medytuj, wycisz sie,  posłuchaj śpiewu ptaków, szumu morza(przynajmniej na filmie ). 

Uczucia

Wielu z was staje przed faktem rozwodu, zakończenia związku. Z pewnością nie jest to przyjemne, ale ta sytuacja nie będzie trwać długo. Pamiętaj, że dopiero na oczyszczonym terenie można wybudować coś naprawdę pięknego. Osoby będące w związku,  ustalać zaczną termin ślubu lub dopinać na ostatni guzik sprawy związane z zakupem działki budowlanej. 
Samotni bardzo praktycznie podchodzić będa do wszelkich znajomości co od razu wyeliminuje wszelkie osoby, które sa jeszcze na etapie rozwodowej. 

2 komentarze: