sobota, 8 kwietnia 2017

LEW - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse


Szukających pracy cechować będzie spokój i pewność siebie. Znacie doskonale swoje atuty i  nie "sprzedacie się "za grosze. I słusznie. Przed wami propozycja, która zapewni wam spokój i dobre wynagrodzenie.  Lwy, które mają stałą pracę liczyć mogą na informacje o awansie. Może nie jest to jeszcze zdobycie szczytu, ale z pewnością jeden duży krok w  jego kierunku. Wszystkie Lwy, które czasem łapać może lęk albo wręcz histeria związana z
różnymi przegrupowaniami w zakładzie, proszę o jedno. Pamiętajcie, że macie za sobą mnóstwo doświadczeń i jesteście pracowici i szanowani. Nie dajcie się ponieść na falach lęku jaki zawsze towarzyszy zmianom.  Wasza pozycja jest ugruntowana i stabilna.

Zdrowie

Nie do końca uda się wprowadzić przeróżne wspaniałe zwyczaje  zdrowotne o jakich marzycie. Raczej polegną ci, którzy marzyli o codziennej gimnastyce, sałatkach i owockach. Uda się wam to zrealizować tak w 60% tylko. Nie szkodzi, dalszy ciąg nastąpi  w kolejnym miesiącu. :) 

Uczucia

Dojść może do ostrych spięć z kobietą, której celem ukrytym będą finanse. Może być to wasza partnerka, teściowa, matka. Niewykluczone, że Ty sama rozpętasz wielką burzę i z igły zrobisz widły. Proszę nie pozwalać dyrygować sobą swoim emocjom. Schować miecz, bo może zrobić się nieprzyjemnie a po co? Emocje opadną a słowa pozostaną w sercu partnera. 
Samotni kroczyć będą ostro wytyczoną drogą i testować nowo poznane osoby pod kątem stabilności tego, co mówią i gotowości do realizacji tego, co obiecują. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz