niedziela, 9 kwietnia 2017

RYBY - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse


Pojawi się coś, co prawie było skazane już na zagładę, niepowodzenie. Może dotyczyć to albo oferty, która kiedyś "nie wpaliła", albo planu, który lezał gdzieś na boku zapomniany. Cokolwiek by to było, zacznie znowu sie kręcić i nakręcać pozytywnie.  Odnowić będziecie mogli również stare kontakty i dzięki temu ruszyć z nowymi zamówieniami i nowym programem. Dobre wiadomości od dłużników i szansa na gotówkę, którą już spisaliści ana straty. 

Zdrowie

Trochę zamieszania pojawić się może w związku z bliską osobą spod znaku ziemi (panna, byk, koziorożec). To pociągnie za sobą krótkotrwały ale jednak stres. Prosze "wrzucić na luz" nie brać sobie tego zbyt głęboko do serca. Wszystko bowiem oczyści się i zacznie budować na trwałych zasadach. Możliwa konieczność dokonania małych zabiegów, które ułatwią powrót do zdrowia i tym samym zlikwidują niepewność i obawy. 

Uczucia

Jeżeli waszym partnerem jest osoba spod znaku ziemi (panna, byk, koziorożec) to czeka was wiele rozmów i przepychanki. W jednym przypadku może to tyczyć się waszych osobistych spraw a w innym wtrącania się osób trzecich. Troche to przypominać może chwilami walkę z wiatrakami, bo powodu jako takiego nie ma. Trzeba będzie czasem udowodnić, że nie jest się słoniem😊😊. Najtrudniej może być tym rybkom, których partner lub ktoś z najbliższego otoczenia jest spod znaku Panny. Te przepychanki moga bowiem dotyczyć nie tylko partnera czy partnerki ale osoby, która niepotrzebnie coś w waszym związku namieszała. Bezwiednie lub tez celowo. Te przepychanki dadzą sei we znaki zwłaszcza 2-3 dni po świetach. Potem , na szczęście odejdą w zapomnienie.
Rybki samotne spędzą ten miesiąc na wielu rozmowach i spotkaniach , ale na spotkanie tego właściwego/tej właściwej nie widzę zbyt wielu szans. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz