niedziela, 9 kwietnia 2017

WAGA - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse

Miesiac ten a zwłaszcza jego końcówka przyniesie wam radosną nowinę. U jednych dotyczyć to będzie zakończenia rozmów prowadzonych od dawna a u drugich zaproszenie na rozmowę w sprawie nowej pracy, nowego projektu, nowej współpracy. Cieszyć się będą również ci, którzy wykonują pewne rzeczy hobbistycznie. Macie szansę kochani na solidne zamówienie.  Wagi, które chciałyby otworzyć własny biznes nieoczekiwanie otrzymają wsparcie od bliskiej
osoby, co popchnie temat do przodu i wrzuci szybki bieg w realizacji.

Zdrowie

Radosne wiadomości w kwestii zatwardziałych chorób. Nowa możliwość, terapia, która przyniesie pożądane efekty. I odlbrzymi zastrzyk energii do działania. Zapał do robienia wielu nowych rzeczy, których celem jest dbałość o zdrowie.  Pod koniec miesiąca wielu z was rozpocznie jakiś nowy program, który kontynuować będziecie przez bardzo długi okres życia. Program, który stanie się waszym cieniem, który pomoże uzyskać kondycje taką o jakiej nawet nie marzyliście. 

Uczucia

Wiele poważnych rozmów i w parach stałych i w tych dopiero początkujących. Jedni z was planować będą wspólne wakacje a drudzy wspólne zamieszkanie. Jeszcze inni rozmawiać będą o powiększeniu rodziny. 
Samotne Wagi mogą przebierać w kandydatach na partnerów. Wasze wybory będa bardzo świadome, konkretne. Nikt z was nie zechce tracić czaasu na znajomość, która już na początku nie ma co zaoferować. Czyli - konkrety i jeszcze raz konkrety. Wiesz co chcesz droga Wago i od razu testujesz czy ta nowa osoba może dać ci to, czego potrzebujesz i przygarnąć to, co ty masz potrzebe dać. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz