środa, 5 kwietnia 2017

BYK - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse


Wasze zamierzenia wejdą na właściwe tory. Jedni zostaną docenieni przez szefa, inni znajdą lepszą firmę a jeszcze inni zdobędą nowych kontrahentów. Wiele konkretnych rozmów, podpisywanych umów i zobowiązań zawodowych. Projekt ruszy pełna para i będzie okazja do radości.  Pojawi się szansa również na dokończenie projektu odłożonego kiedyś na boku. Teraz pojawi się właściwa osoba, która potrafi tę projekt wprowadzić w fazę realizacji. 

Zdrowie

Być może pojawi się konieczność wykonania badań lekarskich lub po prostu odpoczynku. Dokuczać mogą piasek i kamienie. Możliwe pojawienie się problemów zdrowotnych mężczyzny z bliskiej rodziny, zwłaszcza jeżeli należy do znaków ziemskich (Byk, Panna, Koziorożec).  Proszę zadbać o dietę bogatą w żelazo i białko.

Uczucia

Decydującą rolę odgrywać będą upory typowo kobiece. W tym miesiącu kazda kobieta postawi na swoim. Bez względu na to czy chodzi o Ciebie droga pani Byk, czy o Twoją partnerkę drogi panie Byku, trzeba będzie słuchać tego, co nakazuje kobitka.  Dla tych, którzy oczekują potomka, karty zapowiadają zdrową ciążę.
 Samotni otrzyzmają wielką sznasę. Na waszej drodze pojawi się wspaniały człowiek, którego marzeniem jest rodzina, prawdziwy ciepły dom z radościami i obowiązkami.  Niejeden Byk wybierze tego partnera/partnerkę spośród swoich znanych od lat przyjaciół lub nawet dalszej rodziny. 

Mnóstwo radości i miłości drogie Byki świętujące teraz swoje urodzinki :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz