środa, 5 kwietnia 2017

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc KWIECIEŃ

Praca i finanse


Pojawi się dobra wiadomość w sprawach zawodowych, ale jak to często bywa, nie jedna. To wprowadzi niepewność i konieczność podjęcia tej najkorzystniejszej decyzji. Radość ze spotkań, które wniosą świeży powiew w życie zawodowe i wiele  ciekawych możliwości rozwoju. Udział w szkoleniach ale również propozycje zawodowych wyjazdów do ciepłych krajów. Praktyka w dobrej firmie lub pozwolenie na przyjęcie praktykanta. Rozwój w każdej dziedzinie zawodowej. Proszę nie bać się kursów i szkoleń. Przyniosą wam mnóstwo
korzyści w przyszłości i otworzą nowe drzwi. Drzwi do nowego zawodu- również.


Zdrowie

Pojawić się może stary problem z którym tym razem trzeb solidnie, krok po krok wziąć się za bary. Niech terapia raz rozpoczęta trwa tyle ile powinna. Nie przerywaj jej. Wielu z was wyjedzie albo zaplanuje na najbliższy okres czasu wyjazd w celach podratowania zdrowia.  Rozpoczną się terapie duchowe, praca nad sobą, nad wzmocnieniem swojej wiary we własną moc. Pojawi się potrzeba pracy nad swoimi lękami, nad powtarzającymi się, tymi samymi błędami wobec partnerów, bliskich. Jednym słowem praca nad karmą, nad poprawnym zakończeniem lekcji karmicznych. 

Uczucia

Nowe okazje pojawią się znienacka. I przyniosą możliwość nawiązania nowych znajomości, z szansą na trwanie w czasie. umowy zawodowe również dadzą nowe znajomości, które przeniosą się również na pole osobiste, bardzo osobiste. 
Bliźnięta samotne z pewnością nowy związek stworzą. Ci z dłuższym stażem zdecydują się na krok dalej. Sprawy te toczyć się będą nadspodziewanie szybko. Do lata wielu z was już z nowym partnerem zamieszka. no cóż- albo teraz albo nigdy. Mieszkając z kimś poznaje się go szybciej i dokładniej. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz