niedziela, 12 marca 2017

WAGA- HOROSKOP na miesiąc MARZEC

Praca i finanse


Zapowiada się bardzo energiczny miesiąc pod względem zamówień, nowych ofert i ciekawych znajomości zawodowych. W tym miesiacu wrócą do was pożyczone lub dotrą zaległe pieniążki. U wielu osób pojawi się podwyżka, która wprawdzie praktycznie będzie liczona od następnego miesiąca, ale info pojawi sie już teraz. Wagi zmieniające pracę, trafią na bardzo dobrą finansowo propozycję.
Wiele osób podejmie decyzję o wyjeździe za granicę w celach zarobkowych. Inni nawiążą współpracę z firmami zagranicznymi i powiększą znacznie dochody swojej firmy. Miesiąc upłynie pod znakiem pozytywnych zmian, nadziei na lepsze zarobki i na nową współpracę. Pojawią się awanse i nagrody.

Zdrowie

Pomimo dobrych rokowań zawodowych pojawić się mogą problemy z systemem nerwowym. Napięcie i stres z poprzednich miesięcy da o sobie znać i wielu z was będzie zbyt mocno krzyczeć. Zaburzona gospodarka hormonalna z jednej strony i zbytnia niechęć do działania utrudnią Wam  niektóre dni. Może pojawić się problem z żylakami lub ogólnie  z krążeniem. Choroby typowo męskie w najbliższej rodzinie i związane z tym drobne zabiegi. 

Uczucia

W stałych związkach pojawi się nadzieja na rozwiązanie problemów . I nie tylko. Wielu z was chciałoby iść dalej, głębiej ze swoim partnerem. I taka szansa się pojawi. Padną ważne słowa. Zapadną decyzje. Będziecie o krok dalej. 😊

Samotni z pewnością poznają nowego partnera, jeżeli tylko zdecydują się na dłuższe spacery, wycieczkę. Bo właśnie w drodze, gdzieś poza domem ten pan/pani się pojawią.

Duża szansa istnieje również na powrót kogoś z przeszłości, kogoś kogo nie jest łatwo zapomnieć.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz