poniedziałek, 13 marca 2017

STRZELEC - HOROSKOP na miesiac MARZEC

Praca i finanse

Miesiąc zmian na polu zawodowym. Nerwowa atmosfera towarzyszyć moze wielu z was, jeżeli będziecie akurat podejmować decyzje na dużą skalę. U jednych będzie to się wiązało z wyjazdem do innego kraju, możliwe że powrotem do kraju ojczystego. Inni dostaną wspaniałą propozycję i zaczną sie do niej przygotowywać. Bez względu na to, co to dokładnie będzie , z pewnością zburzy wam troszkę dotychczasowy porządek. 

Wszystko po to, by można było wyjść wyżej i załatwić więcej spraw. dzięki tym zmianom, które następować będą stopniowo, wasza sytuacja finansowa ulegnie zmianie. Zmieni sie również pozycja społeczna. Awansujecie. Albo zawodowo albo finansowo (nie każda zmiana bowiem jest związana z wyższym stanowiskiem. Może być to wyjazd do pracy wprawdzie nie w wykonywanym zawodzie, ale za dużo lepsze pieniądze).

Zdrowie

Towarzyszyć mogą wam i to dość często stres i bezsenność. Proszę pamiętać o dużej ilości snu i odpoczynku. Nawet jeżeli nie będzie to możliwe codziennie, proszę wygospodarować na to czas, bo inaczej zacznie się agresja i niepotrzebne kłótnie. I po co to? Utrudni wam życie i kontakty z ludźmi. Naprawdę nie warto. Pojawią sie bóle głowy i zębów. U niektórych serducho zacznie za szybko tańczyć w klatce piersiowej i trzeba będzie zrobić badania.

Uczucia

Trochę nudą wiać może w sferze uczuć, bo zmęczeni zmianami zawodowymi albo ich planowaniem, stracicie ochotę na wielkie amory. Stałe pary spokojnie będą z dnia na dzień iść w kierunku kolejnego miesiąca, wyczekując słońca i więcej radości. 
Wolni niby coś tam będą szukać, wychodzić, rozmawiać przez internet, ale dopiero w ostatnim tygodniu miesiąca zaczną powoli się rozkręcać. I wielu z nich właśnie w tych ostatnich dniach miesiąca, spotka kogoś wartego uwagi. Kogoś kto obudzi serce . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz