niedziela, 12 marca 2017

RAK - HOROSKOP na miesiąc MARZEC

Praca i finanse

Posypią sie oferty pracy i nowe możliwości zarobienia dodatkowego grosza. W większości będą to sprawy zaległe. Odzew z kiedyś tam. I wywołają duży stres, nieporozumienie wręcz w niektórych przypadkach. Wiele z nich to coś na co długo czekałeś drogi raczku, ale teraz nie jest ten najlepszy moment. Albo dopiero co podjąłeś pracę, albo znajdujesz na takim
etapie, ze dotychczasowej pracy nijak zmienić nie możesz. Będziesz musiał dobrze się gimnastykować aby wymyślić rozwiązanie. Marzec to miesiąc rozległych kontaktów zawodowych, rozwoju zawodowego i nowych pomysłów, które narodzą się w kryzysowych sytuacjach. Będzie jednak dobrze, a nawet bardzo dobrze. Starajcie się tylko nie wydawać więcej niż zarobicie bo w którymś momencie dopaść was może dołek finansowy.


Zdrowie

Uwaga na kości i stany zapalne podwójnych narządów. Czyli nie biegamy jak szalone w sweterku po ulicach, ani nie myjemy okien w podkoszulku bo ...ciepło. Patrzymy gdzie stawiamy nogi, coby orła nie wywinąć.😊😊 Zakończą się  sprawy związane z odszkodowaniem zdrowotnym, co z pewnością was ucieszy. 

Uczucia

Stałe pary rozpoczną mozolną ale dającą efekty pracę nad sobą i związkiem. Krok po kroku wprowadzone zostaną zmiany, które pozwolą zbudować związek od nowa. Na zdrowych fundamentach. Co było to było. Liczyć się będzie to co jest i co będzie. 
Samotni rzucą się w wir pracy, aby nie myśleć o tym, ze nikogo obok nie ma. I tu wielu z was czekać będzie niespodzianka. Nowa znajomość jest bowiem tuż tuż za progiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz