sobota, 11 marca 2017

BLIŹNIĘTA - HOROSKOP na miesiąc MARZEC

 Praca i finanse

Bardzo dużo Bliźniąt podejmie nową pracę, podpisze umowy na które czeka od dawna. Smutek i napięcie , które was dręczyło od tak dawna w związku z tym tematem odejdzie w zapomnienie. Z radością rzucicie się w wir nowych obowiązków.  W wielu przypadkach będzie to spełnieniem wielkiego marzenia. Większość z tych prac to spełnienie marzeń i długoletnich nadziei. Finanse w tym miesiącu mogą się trochę spóźnić, ale za to będą ciut większe od spodziewanych. Jeżeli napotykacie na trudności, proszę sie nie poddawać. Nie ma bowiem takiej opcji, aby ktoś z ws nie podpisał nowej umowy.

Zdrowie

Ustabilizują się wszelkie sprawy zwiazane z żołądkiem i stanami zapalnymi. Kapłanka zadba o to, by wasz stan zdrowia zdecydowanie się poprawił. Będzie strażniczką waszych podróży i przyprowadzi was bezpiecznie do domu.  Będą i takie Bliźnięta, których zachęci do zmiany trybu życia i to radykalnego.

Uczucia

W stałych związkach zagościć może lekka przepychanka w stylu- ja mam rację, ja wiem lepiej. Raz jedna strona, raz druga będzie się domagać prawa głosu i decyzji. Nie uczyni nic złego, a wręcz przeciwnie może uczynić wasze życie uczuciowe ciekawszym. 
Nowe znajomości pojawią się tuż po pełni. Najpierw te niezbyt ciekawe, ale zaraz za nimi będą i bardziej do was pasujące. 
Zaczyna się okres podwójnych związków. Wiosna da o sobie znać i większość zdecyduje się przynajmniej na flirt. Będą jednak i nowe związki poza małżeńskie. 
Proszę uważać na wypowiadane słowa, bo język żmijki mieć będziecie bardzo, bardzo często. 
Starajcie się odnaleźć równowagę i patrzeć nie tylko na to, co "be' ze strony partnera ale i na to, co piękne.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz