niedziela, 12 marca 2017

PANNA - HOROSKOP na miesiąc MARZEC

Praca i finanse

Z jednej strony zadowolenie i spełnienie. Radość z uzyskania wysokiej pozycji a z drugiej niesamowite zmęczenie i widoczne przeładowanie obowiązkami. Do tego terminy, które gonią i wydaje się krzyczą na całe miasto, że już czas skończyć, przekazać, oddać gotowe. Może być trudno dogadać się z szefem. Jakieś pretensje nie mające róg i nóg. Proszę nie zwracać na nie zbyt wielkiej uwagi.
Nie nawiązują tak naprawdę do jakości waszej pracy, a jedynie są efektem nerwowej atmosfery w życiu krzyczącego. Ten miesiąc może być trudniejszy pod względem wypłat. Widać lekkie opóźnienia ale i wydatki, które planowały były na później. 

Zdrowie

Podjęte zostaną decyzje o wprowadzeniu pewnych zmian w temacie zdrowia. U jednych Panien będzie to przejście na tak zwany "zdrowy tryb życia". U innych dotyczyć będzie wegetarianizmu. A jeszcze inni zaczną po prostu więcej bywać na świeżym powietrzu. Spacery, biegi, gimnastyka. A wszystko po to, aby wprowadzić ruch i nowe życie po zimowym okresie. 

Uczucia

W stałych dobrych związkach sytuacja utrzymywać się będzie na znanym poziomie. Małe sprzeczki nieporozumienia nie są w stanie zepsuć atmosfery. Gorzej już wygląda sytuacja tam, gdzie związek był na etapie naprawiania starych szkód. Tutaj niestety wielu z was może się nie udać i trzeba będzie pogodzić się z porażką. Zakończy się również wiele romansów na boku i słodkich flirtów.
Samotne Panny raczej nie zechcą poświęcać teraz czasu swego na poszukiwania. Skoncentrują sie raczej an szukaniu w sobie powodów i przyczyn nieudanego do tej pory życia uczuciowego. To doskonały pomysł, który da duże efekty. Pozwoli wam zrozumieć co jest przyczyną niepowodzeń. Pozwoli dostrzec błędy, które powtarzacie w kółko. To czy je wyeliminujecie to już inna bajka😊. 
To miesiąc głębokich zmian i odchodzenia do tego co dusi, blokuje i męczy.


3 komentarze:

  1. Dzień dobry Pani Krysiu. I sie sprawdziło ;( była porazka, rozstanie :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo zastanawia mnie horoskop Rybek bo bylam z partnerem który był Rybka. "Odnowienie nastąpi"

    OdpowiedzUsuń