niedziela, 12 marca 2017

LEW - HOROSKOP na miesiąc MARZEC

Praca i finanse


Czeka was moje drogie lwiątka dosyć trudny miesiąc, który dla większości z was będzie obfitował w mozolną pracę. Nie zawsze niestety będą widoczne wyniki w postaci gotówki za te prace. Okres, który pozostał do końca miesiąca  przyniesie również mnóstwo nowych znajomości, które pomogą wam uporządkować  sprawy zawodowe. Odnowione zostaną kontakty zagraniczne. Rozpatrywana będzie możliwość wyjazdu i podjęcia nowej pracy, albo powrotu do zajęcia sprzed wielu
lat. Pomimo iż miesiąc do łatwych nie nalezy pomoże wam oczyścić wiele zaległych spraw zawodowych. 

Zdrowie

Lekkie problemy wystąpić mogą z nerkami i płucami. Proszę uważać na zmiany pogody. Ciepło sie ubierać. Niektórzy z was poddadzą się zabiegom oczyszczania ciała z kamieni, piasku. 

Uczucia

Związki, które przeżywają kryzys od dawna, spróbują zawalczyć o siebie. Postarają się stworzyć związek na nowo. Pojawi się troska o dzieci i ich przyszłość. Nie wszystkie z nich jednak da sie uratować. Wielu z was stanie przed decyzją rozwodu. Wielu z was, rozwód taki już w ręku trzymać będzie. No cóż. I tak bywa. Pamiętajcie, że gdy jedno się kończy, to otwiera się brama dla kolejnej przygody, związku.
Samotni spotkają swojego nowego partnera podczas zawodów, może w klubie sportowym, albo w dniu kiedy na nic nie będzie czasu bo wszyscy naraz dopominać sie będą o uwagę. Nowy partner będzie trochę młodszy, ale te kilka latek nie powinno wam przeszkadzać, bo mimo tego doświadczony już i mający za sobą małżeństwo lub długi związek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz