poniedziałek, 13 marca 2017

WODNIK- HOROSKOP na miesiąc MARZEC

Praca i finanse

Zmiany nie oszczędziły również was. Wielu odejdzie z pracy zostawiając za sobą trudnych współpracowników lub zajęcie, które nie przynosiło zysku. Możliwe zamknięcie mało dochodowej firmy. Zmiany te wprawdzie przyniosą z sobą stres ale na krótko. Druga połowa marca będzie już dużo bardziej stabilna. Każdy z was będzie znał swoje nowe miejsce pracy. Finanse pomimo tych zawirowań nie sprawią wam problemów, bo automatycznie wskoczycie w program oszczędzania. Niepewność i lęk może jednak towarzyszyć wam do końca miesiąca. Otaczajcie się ludźmi, którzy potrafią podnieść was na duchu i trzymajcie na dystans tych, którzy chętnie narzekają i znajdują wszelkie zło w każdym programie.

Zdrowie

Dużo drobiazgów moze wam spędzać sen z powiek. A to zęby, a to jakiś mały zabieg trzeba zrobic. Możliwe również przejściowe trudności z żołądkiem. A wszystko to wiąże się z ogromnym stresem w jakim większość z was żyje od kilku już miesięcy. Za kilka dni sytuacja zacznie sie stabilizować i regulować.

Uczucia

Stałe związki dążyć będą do stabilizacji rodzinnej. Nie każdej parze to się uda gdyż wyjść mogą jakieś ukryte sprawy. Może będą to sprawy finansowe a może dodatkowa osoba w związku. 
Samotni rozpoczną nową znajomość, której stabilne efekty będą widoczne dopiero w maju. Wtedy to przekonacie sie niedowiarki, że naprawdę temu komuś zależy. 
Wśród was drogie wodniki są również tacy, którzy jeszcze myślą o pewnym oszustwie sprzed roku. Będziecie mieć szansę poznać tę osobę, która w tym uczestniczyła, która będąc za kulisami psuła wasz związek. To co usłyszycie mocno was zaskoczyć może. No cóż, nie na darmo mędrcy nawołują, chcesz mieć własne zdanie na sprawę, posłuchaj obu stron. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz