poniedziałek, 13 marca 2017

KOZIOROŻEC - HOROSKOP na miesiąc MARZEC

Praca i finanse

Radosne wiadomości związane ze zmianami w zakładzie pracy. Pozytywne rozpatrzenie podania o przyjęcie, zmianę stanowiska, lub godzin pracy.  Zmiany te były w planach już od dłuższego czasu, ale nie było odwagi i sprzyjających okoliczności by sie nimi zająć.Teraz wraz ze zmianami a może właśnie dzięki nim uda sie załatwić zaległe sprawy.
Większe pieniądze pozwolą zaplanować wyjazd na wycieczkę czy wakacje. Osoby szukające pracy z pewnością otrzymają odpowiednią ofertę i  będą mogły wkrótce podjąć pracę. Proszę tylko nie brać z sobą negatywnych uprzedzeń wyniesionych z poprzedniego miejsca pracy.

Zdrowie


Pojawić się mogą trudności z oskrzelami. Proszę nie bagatelizować sprawy. Wygrzać się, odpocząć i koniecznie wziąć coś, co podniesie odporność organizmu. Niektórzy skarżyć sie będą na bóle stawów, kości, i ogólne zmęczenie. Witaminki i odpoczynek mile widziany kochani. 😊

Uczucia

Pary żyjące z sobą od dawna albo ogłoszą swoje zaręczyny, albo zdecydują się na odnowienie związku, nadanie mu blasku i większej żywotności. Możliwe dokonanie dużego zakupu, który ułatwi codzienne życie. 
Samotni zdecydują, ze dość tej samotności, że trzeba coś działać, zmieniać to co do tej pory było wygodne. Przewrócicie nagle swoje życie do góry nogami, czyli w praktyce staniecie na nogi i zaczniecie rozglądać się za kimś, kto spełni wasze oczekiwania partnerskie. Ja jedno wam chcę powiedzieć, ruszajcie się, nie traćcie nadziei. Ta Gwiazda dużo obiecuje. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz