wtorek, 30 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 RYBY

PRACA I FINANSE


Rozpoczynający się rok ma dla was kochane Rybki mnóstwo dobrych rzeczy w tej dziedzinie. Zacznę od spraw, które od dłuższego czasu wam spać nie dawały.  Jestem pewna, że uda się doprowadzić do pozytywnego zakończenia wszelkie sprawy od dawna niewyjaśnione. Z pewnością również podpiszecie nowe umowy z pracodawcą lub z pracownikami w zależności od tego na jakim stanowisku akurat jesteście.
Pojawi się również wiele nowych i ciekawych propozycji. Dużo propozycji będzie zwłaszcza od małych rodzinnych firm. Ale nie tylko. Ryby, którym zależy na pracy w dużych zakładach, również podpiszą umowę swoich marzeń. Ta nowa praca da wam dużo radości i sprawi, że będziecie do niej jeździć z radością.


ZDROWIE

Nie powinno sprawiać wam większych problemów. Trochę niezadowolone mogą być Rybki, które planują prowadzić bardziej ruchliwy tryb życia. To nie zawsze wam się uda, bo ogrom waszych zajęć może wam uniemożliwić bieganie i długie spacery. Czasem mogą pojawić się bóle w plecach.

UCZUCIA

Rok, który pomoże wielu z was wyrwać się z domowej rutyny. Przynajmniej raz na jakiś czas. Osoby czujące się samotnie pozwolą sobie na skoki w boki. U jednych będą one sporadyczne a u innych pozostaną na dłużej jako poprawiacz samopoczucia i własnej wartości. Sami też jednak musicie bacznie zwracać uwagę na zachowanie partnera, bo może zakraść się w jego łaski najbliższa koleżanka.
Dla samotnych pragnąc związku na "całe życie" może być to trochę trudne, bo będziecie bardzo wymagający. To może skutecznie wykluczać jeden po drugim pojawiających się partnerów.

CELE

Wiele Rybek będzie się starało trochę na siłę ugruntować swoja pozycję jako partnerki. Bardzo możliwe, że poprzez niespodziewane macierzyństwo. Kochani- nie warto przyśpieszać takich spraw. Najpierw trzeba się upewnić czy druga strona jest na to naprawdę gotowa. 

NIESPODZIANKI

Pojawią się przede wszystkim w dziale finansów. Otworzą wam drzwi do nowych inwestycji. Bardzo możliwe, że otrzymacie długo obiecana podwyżkę  lub solidny zastrzyk gotówki od najbliższej rodziny. Uda się sprzedać towar dawno temu wystawiony na sprzedaż. U wielu z was pojawi się możliwość zrobienia kolejnego kroku z nauką lub rozwojem firmy związanego.

Kochane Rybki życzę wam radosnego roku pełnego szczęśliwych zbiegów okoliczności i okazji, które pozwolą wam rozwinąć skrzydła ♡♡♡♡Brak komentarzy:

Prześlij komentarz