czwartek, 25 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 LEW

PRACA I FINANSE

Rok zapowiada się owocnie, zwłaszcza w temacie podpisywania nowych porozumień, otwierania spółek. Najwidoczniej wielu z was znajdzie odpowiednią osobę i zacznie realizować swoje marzenia o zarabianiu solidnej kasy.  Pozytywnie być powinno również w waszych zakładach pracy. Wielu z was ma szansę otrzymać awans. Zielone światełko pokazuje się również dla tych, którzy mieli trudności w dogadaniu się z szefem.
Będzie z pewnością bardziej otwarty na rozmowę niż w ubiegłym roku. Sprawy czysto finansowe różnie mogą się przedstawiać ze względu na fakt czekających was wielkich wydatków. Pocieszające jest to, że znajdą się pieniądze na realizacje tych wielkich marzeń, a to już solidny most. Wystarczy na niego wejść i dalej można spokojnie wędrować ku spełnieniu.ZDROWIE

Dobry, przyjazny rok dla tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru...czegoś. Może kilogramów, może złych nawyków. Wielu z was zapisze się na siłownię, zacznie brać udział w grach sportowych na powietrzu. Zaczniecie robić  coś dla swego zdrowia i cokolwiek to będzie, jest szansa na kontynuację. 

UCZUCIA

W tym temacie czeka was również dotrzymanie obietnic sobie lub komuś danych. Samotni zdecydują się na kilka kroków, które pomogą im znaleźć kogoś na stałe. Wymagać to będzie z pewnością małych zmian w waszym stosunku do innych ale i własnego sposobu bycia. Coś trzeba będzie zmienić, może podkręcić by było widoczne a może zlikwidować, aby nie raziło. 
Lwiątka w związkach również przejść muszą na kolejny etap, co oznacza, że już nie da się być tylko chłopakiem/dziewczyną. Kolejny krok wykonany być musi. Lwy już dawno zaobrączkowane proszę o nie naciskanie zbytnie partnera o dokonanie wielkich zmian. naciskać proszę dyskretnie, tak żeby mu się wydawało, że to sam wymyślił/wymyśliła i że to on/ona właśnie tego i właśnie w taki sposób pragnie. I od razu będzie szansa, że wszystko będzie "po waszemu".


CELE

Bardzo ważnym celem będzie dla was stabilizacja finansowa, co u jednych znaczyć będzie zakup samochodu a u innych mieszkania czy domu. Może dotyczyć to również dużych remontów. Cokolwiek to będzie ma szansę na ziszczenie się :)

NIESPODZIANKI

U niektórych lwów pojawi się niespodziewane zakończenie. Czego? - różnie to być może i dotyczyć może wielu dziedzin.  Przyjemne z pewnością nie będzie, ale pamiętajcie, że wszystko dzieje się po coś. Że czasem los musi wkroczyć i odciąć coś, co nie pozwala wam się rozwijać, iść do przodu a czasem wręcz ściąga w dół. Gdyby nie wziął tego w swoje ręce to tracilibyście kolejne lata na tkwienie w sytuacjach, które przypominają ruchome piaski. Tak więc, proszę się nie bać. Los wkroczy, coś zetnie, ale tym samym powiększy waszą przestrzeń życiową co da wam miejsce dla rozpostartych skrzydeł. 

Wszystkim Lwom życzę wspaniałego Roku, pełnego wspaniałych nie tylko pomysłów ale i namacalnych wyników. Niech wam się szczęści kochani ♡♡♡♡♡♡♡♡Brak komentarzy:

Prześlij komentarz