czwartek, 1 lutego 2018

HOROSKOP na miesiąc LUTY 2018 - wszystkie znaki

BARAN

Luty upłynie wam kochani na załatwianiu różnych spraw związanych z firmą własną, rodzinną lub po prostu stanowiskiem pracy, który od dawna piastujecie. Będzie dosyć energiczny i żywiołowy. Będziecie mogli dokończyć jakieś stare sprawy albo nadać im nowy bieg. Z finansami może być maleńki problem, bo nie zawsze będą chcieli wypłacić wam zaległe pieniądze na czas. Pojawi się wiele zamówień od klientów i pojawią się dzięki temu szanse na szybkie nadrobienie wydatków świątecznych.
Zdrowie będzie przyjaźnie do was nastawione.  Możliwa ciąża, albo radosne wiadomości odnośnie gotowości ciała do takich planów. Szczęśliwe spotkania z ukochaną osobą również wpłyną pozytywnie na stan psychiczny . Bardzo dużo rozmów, miło spędzony czas znacznie wspomogą stan ducha i serca. Będzie wam lżej oddychać. 

Samotne Baranki mogą poczuć potrzebę stworzenia prawdziwego związku, co może wywołać trochę popłoch w poszukiwaniach odpowiedniej partnerki. No cóż, luty jest miesiącem zakochanych tak więc serducho będzie się dopominało właściwej osoby obok.
Baranki w związkach również poczują ten zew i zapragną zalegalizować związek , albo przynajmniej poczynią pierwsze kroki ku temu. Będą również i takie związki w których od dawna źle się dzieje i nikt nie ma odwagi rozpocząć odpowiednich działań. W tym miesiącu dojdzie do rozmów wstępnych o konieczności rozwodu. Wszystko w atmosferze zrozumienia i względnego spokoju.


BYK


W tym miesiącu drogie Byki sprawy zawodowe mogą wam trochę iść w "poprzek" spędzając sen z powiek, zwłaszcza pierwsze 10 dni miesiąca. Będzie bowiem dużo różnych spraw, które trzeba będzie załatwić w ekspresowym tempie a nie zawsze będzie to możliwe. O zawrót głowy przyprawić was może również ilość nowych zleceń, z których jednak część nie będzie możliwa do zrealizowania. Ten miesiąc wymaga od was niesamowitej koncentracji i szybkiego podejmowania decyzji. Natłok spraw i obowiązków, istna gonitwa myśli, może źle wpływać na waszą kondycję psychiczną.  Ten miesiąc jest dla was bardzo ważny zawodowo, od tego jak szybko i sprawnie radzić sobie będziecie zależy sukces w kolejnych miesiącach. Tak więc kochani- zabawy na bok, imprezki na bok i do pracy ostro się wziąć proszę :)

Zdrowie niestety nie będzie was wspomagać za bardzo, bo dokuczać mogą małe ale jakże "upierdliwe" katary, drapanie w gardle, kaszel itp. I pomimo wielkich starań zadomowią się nie chcąc nijak odejść.

Radość za to dadzą wam sprawy uczuciowe. Zwłaszcza tym Bykom, którym zależy na utrzymanie związku już istniejącego. jest duża szansa, na powrót partnera/partnerki. Zdecyduje on dać wam szansę pomimo wcześniejszych oporów.  Szansę na naprawienie błędów otrzymają również osoby w związkach, które zaczynają się sypać. 
Samotni nie do końca będą przekonani czy chcą kogoś czy wolą pobyć troszkę sami i skoncentrować się tylko i wyłącznie na sobie i innych potrzebach.


BLIŹNIĘTA


Dla was kochani ten miesiąc będzie pełen nowych ciekawych spraw zawodowych. Rozkręcą się sprawy, które ostatni sobie gdzieś tam "wisiały". Wprawdzie niektórzy z was będą na początku miesiąca jeszcze trochę "drzemać", ale i tak ruszycie ostro do przodu pomimo iż trochę później. Nowe sprawy, okazje, rozkręca was szybko i zajmiecie się nimi lotem błyskawicy.

Zdrowie - no cóż, uwaga na złamania i ból kości. O uwagę proszę zwłaszcza osoby cierpiące na reumatyzm i osteoporozę. Bóle mogą się nasilać w tym miesiącu. Dobra wiadomość dla tych, którym zależy na ponownym zajściu w ciąże. Pomimo przykrych doświadczeń w niedalekiej przeszłości, teraz staniecie ponownie przed kolejną próbą i tym razem będzie uwieńczona sukcesem. w postaci radosnego malucha. Żywego i radosnego- oczywiście nie już a za kilka miesięcy dopiero :)

W uczuciach mamy swoisty rozejm. Po okresie próśb, gróźb i małych szantaży, nadchodzi czas zgody. Obydwoje uczynicie kilka kroków do tyłu, aby móc się ponownie uściskać i "ukochać". Na jak długo- nie wiadomo bo nie widzę tu wielkiej radości. 
Samotni zdecydują się spróbować z kimś dość dobrze znanym, wiedząc jednak, ze to związek na krótko.RAK


Sprawy zawodowo finansowe spędzą wam trochę snu z powiek, bo trzeba będzie na szybko zająć się zamknięciem starych tematów. Wielu z was stanie przed jakąś komisją, albo ważnymi sprawami urzędowymi. Jest to konieczne, aby można było czuć się znowu dobrze i "zdrowo" w pracy. Wielu z was zamknie temat pracy w zakładzie i zacznie się realizować w tematach, które kocha i czuje całym sercem. To będzie coś, co sprawi wam niesamowitą radość i da solidnego powera by iść do przodu , by już nie kręcić się w kółko i by nie cofać do tyłu. 

Zdrowotne sprawy pokazują lekkie rozczarowanie brakiem zainteresowania ze strony partnera. To zepsuje wam humor i zabierze radość tworzenia. na szczęście taki stan nie będzie trwał długo. Partner szybko zrozumie swój błąd i postara się naprawić to co zepsuł.

W uczuciach ruch znaczny. Samotni mają szansę na zapoznanie ciekawej osoby co sprawi, że sytuacja będzie się rozwijać. Pozwoli wam ta nowa osóbka na spojrzenie na swoje życie, swoje sprawy, zadania i cele z innej perspektywy. 
Raczki w związku, które już już gotowe były do odejścia, przemyślą sprawę raz jeszcze. Spojrzą na nią okiem partnera. 
Partnerzy, które żyją sobie spokojnie i monotonnie uśmiechną się do siebie z radością i otworzą się na wspólne wyjścia, spacery, wycieczki. Taki zapał krótko trwał wprawdzie będzie, ale jednak co się nacieszą wasi partnerzy to ich :) LEW

Mnóstwo radosnych wydarzeń zawodowych kochani przed wami w tym miesiącu. Ciekawe propozycje, o których dyskutować będziecie na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi.  Nowe propozycje dają wam mnóstwo możliwości rozwoju stąd i euforia wasza doskonale zrozumiała będzie. Nadejdą też dodatkowe pieniążki. I to z różnych stron. Nie tylko z awansu pochodzące. Wielu z was otrzyma w prezencie coś od rodziny, jako pierwsza cegiełka w budowie waszego nowego miejsca pracy. Tym razem całkowicie własnego. 
Zdrowie pod kontrolą, aczkolwiek trzeba na nie uważać w przypadku spraw starych, które ostatnio się odnowiły. Proszę dbać również o narządy podwójne. Niech nerki mają ciepło i odpowiednią ilość płynów. To samo jajniki. A płuca- niech się cieszą z ciepłego swetra :) 

Uczucia z racji gonitwy zawodowej mogą być odrobinę poszkodowane i odstawione na tor boczny. Uważajcie jednak proszę, aby nie zamknąć się za bardzo w pracy, zapominając o partnerze, bo zdarzyć się może, że zechce poszukać sobie kogoś, kto będzie miał dla niego/dla niej czas.
Single odczują mocne zniechęcenie swoją samotnością ale to nie znaczy, że będzie się wam chciało coś z tym zrobić. Raczej przyświecać wam będzie dewiza- jak ma być to będzie, sam się znajdzie, ja żebrać nie pójdę.


PANNA


Prace toczyć się będą rytmem, który zapoczątkowany został już na końcu miesiąca. Wiele spraw powoli będzie się rozwijać, pod warunkiem, ze mieć będziecie na nie stały wgląd i kontrolę. Cieszyć się możecie z pomocy kogoś na odpowiednim stanowisku, z odpowiednią pozycją. Ten miesiąc,  jeżeli dobrze to rozegracie i przypilnujecie swoich spraw, może być zalążkiem czegoś nowego. Z pewnością również przyniesie pieniądze. 

Zdrowie mówi o konieczności wypoczynku, tak więc nie zapominajcie o tym proszę, przynajmniej weekendowo. i niech noc będzie do spania a nie poważnych przemyśleń. bardzo dużo ruchu was czeka. Zainteresowanie wysiłkiem fizycznym wzrośnie zdecydowanie.  Wielu z was przygotowywać się będzie do roli rodzica po raz pierwszy lub kolejny. 

Uczucia

Do zakochania jeden krok... zaśpiewałabym tutaj z radością gdyby nie fakt, że chodzić będzie przede wszystkim o zakochanie się na odległość. Fajne i to, ale niesie z sobą wszystko na odległość przede wszystkim i zabraknie z pewnością ciepła ramion będących tuż tuż. Ale mieć będzie również swe dobre strony. Zmobilizuje was do wycieczek, wyjazdów krótszych i dłuższych. Nie planujcie tylko już na wstępie przeprowadzki. Niech sytuacja rozwija się spokojnym rytmem. Pamiętajcie, że możecie działać zbyt optymistycznie i zbyt entuzjastycznie. Niech czas zweryfikuje wasze miłości. 

W stałych związkach będzie dużo rozmów ale i kłótni, czasem nawet dość ostrych. A po nich zapanuje stabilizacja. Dogadacie się i ustalicie nowe warunki wspólnego dbania o siebie nawzajem.WAGA


Bardzo dobry okres na rozwój prac zawodowych. Oferty sypać się będą drzwiami i oknami. Trzeba szybko działać, podejmować decyzje i eliminować to, co nie przynosi zysku i zajmuje niepotrzebnie czas.  Czekają was liczne szkolenia, które może być trudno dokończyć. Wielu z was zakończy wkrótce praktyki i będzie mogło podjąć pracę. Jestem pewna, że na większość z was już czekają stanowiska pracy.  Wiele Wag odejdzie z zakładu, zamknie za sobą pewien etap pracy. Będzie to jednak zawsze tylko i wyłącznie dlatego, że na horyzoncie pojawiła się bardzo korzystna dla was propozycja.  I grzech byłoby nie skorzystać. 


Zdrowie wskazuje na znaczną poprawę swego stanu w przypadku osób, które miały z czymś tam problemy. Poprawa jest stopniowa, zdążająca w kierunku całkowitej. W wielu dolegliwościach pomoże wam wyjazd, odpoczynek, albo skorzystanie z pomocy zagranicznych lekarstw i suplementów.

W uczuciach widać spory ruch i zmiany. Związki stałe przejść mogą pewnego rodzaju remont uczuć i wspólnych celów. Nie wszystkim uda się wyruszyć w dalszą drogę wspólnie. Są to trudności o których już wcześniej wiedzieliście, bo mocno dawały o sobie znać. 
Wielu z was z kolei rozpocznie zupełnie inną drogę- już wspólną, którą to decyzję przyspieszy znacznie maluszek, którego serducho właśnie zaczyna stukać. 
Samotni po etapie kręcenia się w kółko po znanym sobie terenie, zdecydują zrobić wielki krok w nowe otoczenie, nowe środowisko. I to będzie właśnie to- nowe osoby się pojawią w waszym życiu a wśród nich ktoś samotny, kto tak jak ty szuka ciepła i miłości.SKORPION

Pojawi się okazja do powrotu do starego zakładu pracy w którym było ciepło i przytulnie. I rodzinnie. I zdecydujecie się na to, pomimo iż nie było idealnie. Wielu Skorpionów zechce wziąć udział w szkoleniach, które znacznie podniosą wasze możliwości zawodowe, przybliżą awans. Zmianom ulegną również zasady prowadzenia własnej firmy. Coś będziecie chcieli dodać albo coś ująć, aby firma ruszyła do przodu energiczniej, prężniej i przyniosła lepsze dochody. Ten miesiąc nie jest jednak aż tak wspaniały dla was, co oznacza, że niektóre sprawy mogą wam się ciągnąć jak przysłowiowe "flaczki z olejem" ( na Podkarpaciu tak mówimy :) ).

Energia do działania będzie was rozpierać, ale nie zawsze będzie to szło z efektami. Osoby, pragnące się odchudzić, niezbyt zadowolone będą z efektów. Musicie kochani uzbroić się w cierpliwość i troszkę na nie zaczekać. 

Związki to raczej stabilizacja. Cokolwiek by się nie działo, ile by krzyków nie było i pretensji, stan istniejący na pierwszy dzień lutego zostanie cały miesiąc utrzymany.
Samotni pomimo walentynkowego święta nie będą pałać wielkim zapałem poznawania nowych osób. Wielu waszych znajomych i koleżanek będzie naciskać na wspólne wyjścia. Co zrobicie to już zależy od was. Ja dosyć trudne to widzę.


STRZELEC


Praca uśmiecha się do was z każdej strony radośnie i zaprasza do rozwoju, do nauki i do podążania w kierunku awansu. Jest to okres kiedy możecie dać z siebie bardzo dużo i szybko się rozwinąć. Wykorzystajcie go maksymalnie szukając nowej lepszej pracy albo stańcie śmiało do rozmów o awans. Niech ta piękna energia  udzieli wam swojej pomocy i pomoże rozwinąć ukrywany talent. Niech otworzy wam drzwi bardzo szeroko. Pamiętajcie tylko, że aby mogła jej wam otworzyć, musicie zrobić podstawowe kroki.

Zdrowie rysuje się odrobinę problematycznie w sprawach gardła i krtani . Wnosi z sobą konieczność łykania czegoś co akurat wam pomaga. U panów Strzelców pojawić się mogą problemy z kamyczkami w nerkach.

W uczuciach króluje stabilizacja i radość. Wielu z was oświadczy się lub robiło będzie plany weselne. W stałych związkach rysuje się nadzieja na pojawienie się długo oczekiwanego syna. 
Samotni również znajdą odpowiednie ramiona, w których, chociażby chwilowo zakosztują ciepełka. KOZIOROŻEC


Nowe możliwości jakie pojawią się na waszej drodze wpędzić was mogą w zakłopotanie i niepewność. Z jednej strony bowiem otwierają wam bardzo szeroko drzwi, są wspaniałym wyzwaniem i próbą sił, ale z drugiej wyrzucają was jakby z miejsca w którym czujecie się bezpiecznie i stabilnie. Wielu z was ta sytuacja może trochę przerastać, napawać zrozumiałym lękiem i obawami.  Nie wszyscy są gotowi, by już teraz dokonać zmian. Musicie to przemyśleć, porozmawiać o wszystkim.  W tym miesiącu ruszą ostro do zmian tylko ci, którzy o tym rozmyślali już od ponad dwóch miesięcy.

Zdrowie może sprawiać wam lekkie kłopoty w sprawach związanych z kośćmi,  stanami zapalnymi i złym krążeniem. Może utrudnić wam to działania zawodowe i zmniejszyć waszą potrzebę działań. Proszę zadbać o ciepłe okrycia, ale i jakieś leki przeciwbólowe.

Luty o dla was sygnał do tworzenia par , do podejmowania decyzji o wspólnym zamieszkaniu, do oświadczyn. Samotni wyrusza z impetem na poszukiwania tej właściwej osoby. Czy znajdą- różnie to będzie, ale przynajmniej każdy z was miło czas spędzał będzie.
Stałe pary zdecydują się na prowadzenie wspólnie spraw, które do tej pory należały tylko do jednego. Ogólnie miła atmosfera i pełna serdeczności i wzajemnego zrozumienia.


WODNIK


Szybki rozruch w sprawach pracy o których już wcześniej było mówione. Przygotowanie do podroży, która zmieni znacząco wygląd spraw zawodowych. I mocny strach z tym związany. A jak nie strach to przeciwności losu, który zaczyna powoli kłody pod nogi rzucać. Wszystko jednak jest do pokonania. uda się i to szybko osiągnąć pierwszy pułap działań ze zmianami związanych.  Trochę utrudnień spotkać może osoby pracujące jako kierowcy. Wzmożona ostrożność kochana i solidny przegląd samochodów.
Zdrowie nie powinno nastręczać większych problemów. Owszem odzywać się będą jakieś znane wam dolegliwości, ale już potraficie sobie z nimi doskonale radzić. Czasem pojawić się mogą mdłości i ból głowy- oba najczęściej ze stanami migrenowymi związane.

Uczucia natomiast mają dość ciężki okres. I odrobina smutku i rozczarowania obca wam nie będzie i opóźnienia we wspólnych planach. Nie będzie to aż tak wielka i trudna sprawa, ale pogłębiać ją może fakt że to akurat miesiąc walentynek i waszych urodzin i powinno wszystko iść sprytnie i radośnie. I tak tez pójdzie, ale pierwsze 10 dni miesiąca mogą was napoić złością i niecierpliwością. Tak więc kochani- wrzućcie na luz- będzie dobrze. :) 

Kochane Wodniki niech wam przyświeca radośnie słoneczko i umożliwi osiągnięcie każdego celu o jakim marzycie.♡♡♡♡♡♡


RYBY


Okazji do podjęcia pracy nie zabraknie i praktycznie każdy kto pała chęcią do jej podjęcia  szybko i sprawnie znajdzie to, co mu odpowiada.  Dla wielu z was rozpocznie się okres radosnych wiadomości, które zaowocują zmianą zawodową, awansem i podwyżkami. Większość z nich rozwijać się będzie również w marcu. Aby wszystko ułożyło się pomyślnie trzeba jednak troszkę wykazać własnego sprytu i zaangażowania. Szczególnie dobre okazje pojawią się w zawodach związanych z leczeniem duchowym i fizycznym. Również artyści w mowie, pędzlu i dłucie szansę na dobre zarobki mieć będą. 

Zdrówko zawita do was na stałe i pozwoli wam po okresie niedomagań zająć się zaniedbanymi sprawami z zapałem i lekkością. 

Sprawy uczuciowe ukazują się na stałym poziomie, który każdy z was dobrze zna. Co kto ma,  to i to zatrzyma :)  Mocno szczęśliwe będą zwłaszcza te Rybki, których partnerzy są spod znaku ognia ( Baran, Lew, Strzelec). 
Samotne Rybki dopiero końcem lutego rozwiną skrzydła i zaakceptują czyjeś starania. Sami otwierać będziecie się powoli i ostrożnie. Wielu z was ustali termin wyjazdu na wspólny urlop, pomimo iż to taka wczesna znajomość. Będzie to jednak zasługa bardziej nowego partnera niż was samych. 
Pojawi się również wiele nowych znajomości na odległość. I dobrze- będzie okazja pojeździć po świecie i doszlifować języki obce.

Kochane Rybki niech los będzie dla was bardzo łaskawy i da wam to co obiecuje od dawna. Wspaniałego rozwoju zawodowego i ciepła rodzinnego. ♡♡♡♡♡♡

2 komentarze:

  1. Sprawdza się ryby jestem idealnie to co jest napisane aż cieżko mi w to uwierzyć :O

    OdpowiedzUsuń
  2. Skorpion weryfikacja flaczki olejem to w pracy kontrola dlugaaa byla. Zdrowie-waga pomalutku spada. Uczucia-tutaj zmiany myslimy o stablizacji papierowej., pozdrawiam Sylwia.P.

    OdpowiedzUsuń