czwartek, 25 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 - RAK

PRACA I FINANSE


Przed wami kochani rok dokonywania różnego rodzaju zmian zawodowych. Małych i większych w zależności od etapu na jakim się akurat znajdujecie. Nie znaczy to jednak, że będziecie musieli z czegoś rezygnować, że zostaniecie do tego zmuszeni w sensie utraty stanowiska pracy. Jeżeli takie sytuacje się pojawią to będą sporadyczne. Ogromna większość Raczków od pewnego czasu myśli o zmianie pracy a wielu z was nawet o zmianie zawodu. Nie dzieje się to bez przyczyny.
Zaczynacie odczuwać lekką presję wewnętrzną do zrobienia kolejnego kroku w karierze zawodowej. Wielu z was czuje się źle na piastowanym, stanowisku, chodzi z wysiłkiem ogromnym do pracy. Czas więc coś w tym kierunku uczynić. I rok ten pomoże wam zrobić ten krok. Podstawi wam pod nos ofertę, która rozpali wasze serca i umysły. Będzie to bowiem coś, co należy do tej grupy zajęć, na jakie zawsze patrzyliście z marzeniem. Oczywiście będzie i ryzyko i strach, jak to zawsze jest w momencie gdy trzeba skakać na głęboką wodę. Kto się odważy ten będzie już krok do przodu. Kto zwyczajem raczków cofnie się do tyłu, ten straci szansę ale tym samym, będzie spokojniej trwał w obecnym miejscu pracy wiedząc, że sam dokonał wyboru. 

ZDROWIE

Mogą pojawić się dolegliwości związane z okolicą gardła, a także lekkie stany zapalne, gorączka. Nie sądzę jednak by były to sprawy bardzo ważne i długo trwające. Proszę tylko by ich nie bagatelizować.  U wielu z was pojawi się szansa na powiększenie rodziny, co również będzie wymagało wzmożonej troski o siebie i swoje zdrowie, bo przy okazji ujawnić się mogą lekkie 'skrzywienia" organizmu.


UCZUCIA

Tutaj czekać was może mała rewolucja. Pomimo iż jesteście raczej stali w związkach i znani z wierności, to  jednak w tym roku wielu z was odkryje w sobie nieprzepartą chęć do skoku w bok. Tak więc pojawią się trójkąty. Pojawią motylki w brzuchu. Szczególnie niebezpieczne może się to okazać w związkach gdzie niezbyt fajnie bywało ostatnimi czasy. Bez względu na to czy nowy związek ma szansę trwać czy zakończy się po kilku tygodniach będzie iskrą, która umożliwi wam odejście od dotychczasowego partnera. 
Samotni zmienią swoje nastawienie i oczekiwania wobec związku, przewartościują dotychczasowe podejście. Będzie wam łatwiej teraz stworzyć nowy związek, bo wasze oczekiwania będą mniejsze. Nie będziecie od razu na starcie atakować nowo poznaną osobę opowiadaniem o wspólnym życiu "na zawsze". Nie dlatego, że nagle przestaniecie tego pragnąć, ale dlatego, że do głosu dojdzie potrzeba przeżycia przygody, erotycznych szaleństw po prostu. To oczywiście nie wyklucza możliwości zbudowania na takiej bazie stałego związku. Wręcz przeciwnie, partner/partnerka nie czując presji, chętniej sam będzie plany robił.

CELE

Wielu z was oprócz celu opisanego wyżej będzie pragnąć gorąco potomka. Upragniona ciąża własna czy partnerki, będzie tym szczytem marzeń do którego uparcie podążycie. A kiedy test wskaże to co powinien wskazać, radość i duma będą przeogromne. 

NIESPODZIANKI

Czekają was przede wszystkim w tematach działań konkretnych. Bez względu na to, czy dotyczyć będą spraw zawodowych czy planowania urlopu dostanie się wam za opóźnienia i marudzenie. Uważajcie co obiecujecie już od pierwszych miesięcy roku, bo nad wami zawsze ktoś stanie i zechce was rozliczyć z danej obietnicy, nadziei. A to żona z wałkiem krzycząca- jeszcze nie zacząłeś a już się zmęczyłeś? A to mąż gderający- znowu zostawiłaś wszystko w połowie. Tak więc kochane Raczki- powiedziało się to trzeba zacząć działać, bo narzekania zepsują wam całą radość tworzenia. 

Wszystkim Raczkom życzę radosnego roku i umiaru w skokach na bok :) Bawcie się i rozkoszujcie tym, co nadchodzi <3 b="" nbsp="">

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz