sobota, 27 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 WAGA

PRACA I FINANSE


Rok zapowiada się wam kochani dosyć energiczny. Wnosi z sobą możliwości zaoszczędzenia sporej kwoty pieniędzy pod warunkiem, że uda wam zatrzymać logiczne myślenie i kalkulowanie. To może okazać się trudne, bo na waszej drodze pojawiać się będą z jednej strony różne okazje"nie do odrzucenia" a z drugiej wewnętrzny pęd do zrobienia czegoś nowego. I nie byłoby to takie groźne gdyby nie fakt, że często towarzyszyć temu może zbyt szybki pęd w stronę nowego, co zawsze ciągnie za sobą rzucanie byle jak tego co się akurat ma, nad czym się pracuje. Dlatego tez w tym roku wielu z was będzie mogło bardzo dużo wygrać ale i wielu sporo przegrać.
Wygrają ci, którzy potrafią zahamować i najpierw dokończyć spraw aktualnie będących na pierwszym miejscu. W ten sposób i strat nie będzie i zdążą przemyśleć nowy projekt i przygotować się do niego. Wielu z was w tym roku "szarpnie" się na remont, przeprowadzkę albo zakup samochodu. 

ZDROWIE

Do głosu dojść może zmęczenie, będące efektem szalonych zadań narzuconych sobie z nadmiarem. Pojawić się może stan zapalny, ból mięśni ale też zmęczenie psychiczne wywołane  dreptaniem w kółko, bo za dużo planów, za mało konkretów.  Proszę zwracać uwagę na sposób w jaki podnosicie ciężary. Z tego, co sugerują karty to problemy zdrowotne sami sobie będziecie "produkować'' dlatego też bardzo proszę- więcej luzu ale i praktycznego rozpoznania w czasie i temacie. Proszę dbać o stan mięśni, smarować i masować gdy tylko zaczną "wołać" o pomoc.

UCZUCIA

 Na waszej drodze pojawia się spełnienie marzenia. Tak po prostu. Znikąd. Pojawi się niespodziewana propozycja pójścia gdzieś... spotkania z jakiejś tam okazji.... albo zupełnie spontaniczne wyjście do parku, bo....zabraknie powietrza w domu .... bo wkurzy sąsiad zza ściany słuchający nieodpowiedniej muzy. I baam - na drodze stanie właśnie ten/ta. Od słówka do słówka padnie zaproszenie na kolejną kawkę, bo pierwsza przecież już będzie zaliczona. A jakże by inaczej skoro fajnie się gadało. I tak to...samotni samotnymi być przestaną. 
Wagi w związkach znajdą sposób na rozwiązanie kłopotów, jeżeli takowe się pojawią. Większość z was zdecyduje się na wspólne z partnerem spędzanie czasu o co do tej pory były częste kłótnie. Ale będą i takie przypadki, gdzie, aby uniknąć ostatecznego rozstania, jedno z was zdecyduje się na wyjazd do pracy w delegację, z dala od domu. To również będzie miało swoje dobre strony. Odpoczniecie od codziennych starć, zatęsknicie za sobą. 

CELE

W umyśle wielu z was pojawi się nieprzeparta chęć stworzenia czegoś nowego, ale na czarno. Różnie to może wyglądać. Jedna Waga zechce porandkować w necie za plecami partnera. Druga pozwoli sobie na skonsumowany skok w bok. Jeszcze inna Waga pójdzie w zaparte, że stary związek na boku już absolutnie nieaktualny aby móc dalej rozkoszować się zakazanym owocem. Będą i takie osoby, których celem będzie poznać i zbadać wiele osób aby móc wybrać tę, która najbardziej pasować będzie do wybranej roli. Chodzić może nie tylko o partnera ale i współpracownika czy pracownika. I tu również coś w tej współpracy nie do końca będzie jasne od początku. 

NIESPODZIANKI

Bardzo ciekawie zapowiadają się wam miesiące maj i wrzesień oraz dni 12-ty każdego miesiąca. Co i rusz jakaś mniejsza lub większa niespodzianka wskoczy na wasze podwórko. W większości przypadków te niespodzianki związane będą z zastrzykiem finansowym. W nielicznych dotyczyć mogą ciekawej znajomości. 

 Kochane Wagi życzę wam wspaniałego, radosnego roku. Niech radosne niespodzianki garną sie do was z każdej strony a przykrości omijają szerokim kołem.


 Podrecznik do nauki kart


 Indywidualne lekcje online

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz