niedziela, 28 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 SKORPION

PRACA I FINANSE

Drogie Skorpiony przed wami rok, który nauczy was być przebiegłymi. Zmusi do jeszcze większej wnikliwości podczas organizowania stanowiska pracy, nowej współpracy czy podpisywania nowych dokumentów.  Proszę zwracać baczną uwagę na teksty pisane drobnym drukiem. Obok was krążyć będzie bowiem co pewien czas "lisia energia" wnosząc zazdrość, krętactwa i nadzieję na łatwe zyski. Dość trudno jest oszukać Skorpiona, bo ma zawsze włączony "szperacz" prawdy i odwetu, ale nie zaszkodzi podwoić ostrożność.  
Ciekawe pomysły zawodowe mogą pojawić się od strony rodzinnych biznesów.
Ktoś wyjdzie wam naprzeciw oferując miejsce u boku. Może on należeć do waszej rodziny, ale może chodzić też o czyjś mały rodzinny biznes.  Ten rok będzie również przyjazny osobom, które odważą się na wykorzystanie zdobytych doświadczeń i zechcą sami otworzyć własną działalność. To dobry czas na działania w oparciu o wiedzę i pieniądze zdobyte wcześniej. 

ZDROWIE

Tu trzeba być ostrożnym w ocenianiu w ocenianiu siebie i swoich osiągnięć, bowiem ego mieć będzie ogromne mniemanie o sobie i może napytać wam biedy w dziale zdrowia psychicznego. Mam na myśli wypowiedzi typu"ja potrafię" , "ja dam radę", "to dla mnie pestka". Nie pakujcie się w wielkie zobowiązania, bo potem was stres przydusi. Pozytywne wiadomości w sprawach zdrowia ginekologicznego, macierzyństwa. 

UCZUCIA

Rozdarte będą wasze serca dość często w tym roku. A to z powodu nowego romansu, który rysował się będzie na planie, a to z powodu rozstania, które zawiśnie nad waszymi głowami. Również dlatego, że partner zacznie naciskać za mocno na realizację swoich marzeń, celów. A to nie zawsze jest również waszym priorytetem. Cokolwiek to będzie jest duża szansa na dokonanie mocno zakrojonych zmian w związkach już istniejących. Jedni przetrwają, inni zdecydują się na rozstanie ostateczne. Te rozstania jednak nie będą niczym nagłym a całym pasmem rozstań i powrotów co da wam czas na oswojenie sie z nową sytuacją. 
Samotni również przechodzić mogą przez falę wahań i niepewności w związku z nowymi znajomościami, jakie pojawiać się będą dość obficie.
Wielu z was Skorpiony kochane, w tym roku zmieni swoje życie, przewartościuje je i zanim nadejdzie ostatni miesiąc roku, będziecie już szczęśliwie iść pod rękę z nowym partnerem tryskając radością z podjętych decyzji.

CELE

Jednym z głównych celów będzie dla was uzyskanie stabilizacji zawodowej. Szczególnie mocne będzie to w przypadku firmy własnej. Świeżo przejętej po kimś z rodziny lub własnie otwartej. W związku z tym pojawi się i drugi cel. Będzie nim utrzymanie kondycji fizycznej, bo wiele z tych firm związanych będzie z wysiłkiem fizycznym również. 
Nieliczna ale jednak grupa dołoży wszelkich stara, by udowodnić starszemu bratu czy ojcu, że potrafią, że mogą, że dają radę. 

NIESPODZIANKI

Ten dosyć trudny rok bo pełen wyzwań nagrodzi was czymś wspaniałym. Dla jednych będzie to nowe mieszkanie a dla innych nowy samochód. Kochani, nie wiem jak i skąd- powiem jedno- marzenia stare spełniać się zaczną w tym roku. To czas dla nich. I przybędą obficie lądując na waszych balkonach gołębie  pocztowe z informacją prosto z gwiazd. Nooo właśnie. :) 

Kochane Skorpiony niech ten rok obdarzy was siłą i pozwoli poukładać trudne sytuacje ☺☺☺☺


 Podręcznik do nauki kart


Nauka kart online 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz