czwartek, 25 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 PANNA

PRACA I FINANSE

Panny będą w tym roku rozwiązywać sprawy prawno-urzędowe. W większości przypadków sprawy te dotyczą starych spraw, których rozwiązanie od dawna leży wam na sercu. I sądzę, że wynik tych spraw będzie po waszej myśli.  Wielu z was otrzyma pieniądze z wyroku sądowego
związanego z ubezpieczeniem. Może będą to sprawy spadkowe, które trzeba również przyniosą przypływ gotówki. Pozytywnie odniosą się sędziowie czy tez inne urzędy w stosunku do zobowiązań, których nie udało wam się spłacać w terminie. Otrzymacie zniżki, przedłużone terminy lub tym podobne udogodnienia. Tak więc, pomimo dość trudnych okresów zmagania się z urzędami efekt powinien być pozytywny.  Nie zabraknie też Panien, które zrealizują swoje marzenie otrzymując zezwolenie na kontynuację nauki  na wymarzonych studiach prawniczych albo otrzymają upragnioną umowę i rozpoczną pracę  z prawem związaną. Powstanie również wiele nowych gabinetów adwokackich, które od dawna są marzeniem wielu zodiakalnych Panien.


ZDROWIE

Zadowolenie z siebie to bardzo ważna sprawa mająca ogromny wpływ na stan zdrowia psychicznego a co za tym idzie i fizycznego. I w tym roku, będzie solidne, na wysokim poziomie. Składać się będzie na to z pewnością wiele spraw, które widać w innych działach waszego życia.

UCZUCIA

Radość z osiągnięcia celu, zdobycie dyplomu albo otrzymanie zaproszenia na ważne potkania naukowe będą okazją do nawiązania ciekawych rozmów i znajomości. Mogą one zaowocować bardzo trwałym związkiem. Wielu z was ma szansę na powiększenie rodziny, albo przynajmniej na poznanie przyszłej teściowej. Wiele osób rozpocznie swoją przygodę z osobą spod znaku powietrza (Wodnik, Bliźnięta, Waga).
Panny drogie- jedno wam powiem- "wisi" nad wami ślub. Albo wasz, albo waszych dzieci. Ale ...będzie. A ci, którzy już dawno zaślubieni a dzieci na śluby za małe, doświadczą innych radosnych wydarzeń rodzinnych, które wyrysują uśmiech na ich twarzach. Uśmiech, który  długo będzie się pojawiał w związku z tym wydarzeniem. 

CELE

Wasze cele będą jak zwykle bardzo rozległe i mocne. Z jednej strony powołacie do życia nowe przedsięwzięcie a z drugiej mało wam będzie jedno. I do razu przystąpicie do planowania drugiego. Radzę jednak dobrze to sobie rozłożyć w czasie, aby potem nie rwać włosów z głowy, bo terminy gonią.  Każdy w innej dziedzinie ale jednak nowy początek zrobi, ruszy do przodu , zrobi ten pierwszy krok albo już kolejne w zależności od etapu na jakim się znajduje.

NIESPODZIANKI

Zapowiadają się wam bardzo rozległe kontakty ze światem. Wasza praca odbije się echem, przyniesie zaproszenia, propozycje, wyjazdy. Mniej więcej wiecie czego możecie się spodziewać, ale i tak was zaskoczy to co stanie na waszej drodze. Bo będą i dziwne propozycje. Jedne atrakcyjne od strony finansowej, inne matrymonialnej a będą i takie, których nigdy byście się nie spodziewali. 

Wszystkim Pannom życzę spełnienia marzeń. Niech plan stanie się rzeczywistością i zacznie przynosić duże soczyste owoce. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz