poniedziałek, 29 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 KOZIOROŻEC

PRACA I FINANSE

Otwierają się przed wami w tym roku nie drzwi ale szerokie wrota. Znajdziecie za nimi nie tylko awans, ale i możliwości wypłynięcia daleko dalej niż o tej pory sięgały wasze marzenia. Powstanie dużo nowych firm prywatnych prowadzonych właśnie przez Koziorożców. Bardzo dobrze prosperować będą firmy mające związek z transportem i handlem. Wielu z was zdecyduje się na przeprowadzkę. Nowe miejsce pracy pełne widoków na przyszłość, często związane będzie bowiem z dalekim wyjazdem- nawet do innego kraju.  Te zmiany
pociągną za sobą wiadomo, jak każda podróż zagraniczna, która się ukazała- odpływ gotówki. Ale są one również zapowiedzią i możliwością zdobycia lepszego zarobku. To zresztą potwierdzają inne karty. Tak więc kochane Koziorożce, jeżeli na koniec roku wasze konta nie będą pękate i wasze serce nie będzie pełne dumy, to znaczy, że nie zależało wam zbytnio na zmianach i nie chciało się wam o nie wystarczająco zadbać. Tak więc kochani-  chylę czoła przed możliwościami na waszej życiowej drodze i brzozową gałązką 'wymiatam was" do przodu, do działania. 

ZDROWIE

Ogólnie rzecz biorąc stan zdrowia przedstawia się ...zdrowo ☺☺Ale obawiam się, że trzeba będzie czasem stawić czoła jakimś fałszywym alarmom i strzykaniu w kościach. tak wiec nie zawadzi mieć pod ręką coś na gardło, na kaszel, na łamanie w kościach. 

UCZUCIA

Samotne Koziorożce spotkają ważną dla siebie osobę i będą mogły zaopiekować się tym własnym panem (kobiety) i będą miały szansę służyć męskim ramieniem (panowie). 
Osoby będące w stałych związkach dostana z pewnością szansę na ty by udoskonalić swój związek, ożywić go, napełnić radością. Bardzo możliwe iż w wielu domach w miesiącu Barana  pojawi się wiadomość o nowym członu rodziny. A może w tym miesiącu zrozumiecie, że już jesteście gotowi do roli matki/ojca.  Dobrze zapowiada się ten rok uczuciowo. Tak dostojnie i stanowczo. Będzie dużo zaręczyn, decyzji o wspólnym gospodarstwie. pójdziecie do przodu również w tej dziedzinie. Proszę tylko sobie to ładnie rozplanować, żeby nie spędzać czasu całymi tygodniami z głową zanurzoną wyłącznie w sprawach zawodowych, bo wtedy erotyczny czas pryśnie. Nie można odstawiać go za długo na boczny tor. 


CELE

Głównym waszym celem będzie zakończyć pewne zaległe zadania, uporać się ze sprawami, które jeszcze są w toku i móc wystartować w nowy etap. Z nowymi pomysłem lub nawet pomysłami. Jesteście już na starcie roku, tuż po waszych urodzinach pełni energii twórczej i ochoty do działań.

NIESPODZIANKI

I tutaj widać tę pomoc jaka otrzymacie w sprawach zawodowo - finansowych. Znajdzie się odpowiednia kwota na opłaty wstępne i znajdzie się forsa na rozwój własnej firmy. I nie tylko forsa ale i tzw pomocna dłoń w osobie znajomego, czy kogoś z rodziny. A zatem- do dzieła kochani. Ten rok należy do was. Wiele z tych marzeń narodziło się w ubiegłym roku i spokojnie dojrzewało czekając na odpowiedni moment. Teraz czas zasiać ziarno i podlewać go. A za rok plony będą już obfite.

 Drogie Koziorożce życzę wam wspaniałego roku , pełengo pomocnych ludzi i sytuacji. Niech spełniają się wasze marzenia. ♡ღღღ♡♡

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz