niedziela, 28 stycznia 2018

HOROSKOP na rok 2018 STRZELEC

PRACA I FINANSE

Rok ten kochani wnosi z sobą wiele nowości. Najbardziej bogate  w nowości będą miesiące styczeń ( (jako, że horoskop opóźniony wielu z was już się o początek tych zmian otarło), maj i wrzesień. Zmiany dotyczyć będą w większości stanowiska pracy. I z powodu awansu i z powodu odejścia do innej, bardziej korzystnej propozycji. Jeżeli chodzi o drugi rodzaj zmian, to przyjdą do was prawie same. To oznacza, że nie biegacie za nimi, ba nawet często nie będziecie zdawać sobie sprawy, że chcecie zmienić. To pragnienie obudzić się może po spotkaniu ze znajomymi, którzy z zapałem opowiadać będą, jak to chce im się  biegać do pracy bo i szef wspaniały i szanse na rozwój mają.
Możliwe również, że zwolni się miejsce w firmie, w której pracuje ktoś z rodziny.  Strzelce, które zmieniać póki co nie zechcą, otworzą się na nowe możliwości, zaczną pytać, szukać, powoli się przymierzać. To niekoniecznie musi zaowocować zmianą zakładu, ale może wspomóc w ubieganiu się o awans, doda bowiem siły przebicia i odwagi do rozmowy z szefem. Strzelce pracujące na własny rachunek, zaczną organizować pieniążki na nowy dział. Jedni z was dokonają zmian już w pierwszej połowie roku, inni jesienią. To nie znaczy jednak, że wszyscy absolutnie poczują zew zawodowych zmian. Mnóstwo Strzelców zakończy rok rozmowami o tym, co trzeba byłoby ewentualnie zmienić, ulepszyć, rozwinąć. 

ZDROWIE

Dużo sportu, radości, ruchu na świeżym powietrzu ale i na siłowni.  I wiele radości z tym związanej co oznacza, że każdy kto chce schudnąć ma jak najlepsze ku temu szanse. Tak więc zdrowy tryb życia przede wszystkim. 

UCZUCIA

Nowe uczucia, nowe znajomości, nowe randki. jak to zwykle u strzelców bywa, ruch w uczuciowych sprawach. Tyle tylko, ze w tym roku zdecydowana większość Strzelców będzie wybierać takie osoby, z którymi jest szansa na dłużej, na zatrzymanie "na zawsze" tych radosnych chwil. Mocne ale krótkotrwałe motylki w brzuchu nie będą cieszyć się specjalnym powodzeniem. 
Strzelce w stałych związkach porzucą wzdychanie do kogoś tam z obrazka czy sąsiedztwa i przytulą się mocniej do partnera doceniając a nawet rozdmuchując jego zalety. 

CELE

Waszym głównym celem będzie rozkręcić się lepiej, dokładniej. Ogarnie was złość na siebie samych za opieszałość, na brak motywacji. I zaczniecie krok po kroku to zmieniać. Nie oszukujmy się jednak. Nie bardzo wierzę w to, że będziecie na co dzień z werwą ósemki buław działać ostro. Raczej jestem skłonna twierdzić, że okresy lenistwa będą krótkie a okresy działań wzrosną, potroją się. 

NIESPODZIANKI

W tym roku spotkacie osoby, które na długo pozostaną w waszym życiu. I nie chodzi tylko o partnerów ale i o koleżanki, kolegów.  Jest również duża szansa na to, że powróci ktoś z przeszłości, ktoś kto był i jest dalej w sercu niezmiernie ważny. Pojawi się bez uprzedzenia i będzie gotowy by pozostać.

1 komentarz: