piątek, 1 maja 2015

BLIŻNIĘTA- HOROSKOP na miesiąc MAJ

BLIŹNIĘTA


Maj będzie dla większości z was, miesiącem podejmowania ważnych decyzji i niepewnosci z tym związanych. Wiele sytuacji, spraw nie uda się już utrzymać w takiej formie jak do tej pory. Trzeba będzie zrobić cięcie, ale jak wspomniałam na wstępie, te wybory nie będą wcale łatwe. I będą dotyczyć różnych dziedzin zycia. Jedni zdecydują się na odejście z pracy, gdzie czuli się wykorzystywani i oszukiwani. Inni zakończą związek, który przestał dawać radość. 
A jeszcze inni zdecydują, ze tej ciąży nie mogą zatrzymać.W każdym z tych przypadków, podjęta decyzja wprowadzi lekki zamęt i na krótki okres czasu, nie pozwoli wam się cieszyć pęknymi majowymi dniami. 

Prosze jednak starać się to uczucie jak najszybciej pokonać. Skoro coś już zostało zakończone, to nie ma sensu siedzieć i płakać nad rozlanym mlekiem, tylko ruszyć tyłek i kupić nową butelkę, czy karton :). Wielu spraw nie da się tak prosto zapomnieć, ale pomóc bardzo może podjęcie się nowego wyzwania, stworzenie nowego planu. Skierowanie swoich myśli i działań w nowym kierunku, odwróci uwagę, a nagromadzony ból i rozczarowanie można wykorzystać jako środek napędowy do działania. 

Moje drogi Bliźnięta, znani jesteście ze swojej dociekliwości, otwartego umysłu i szybkich działań. Tak więc... do dzieła. Nie tracić czasu. Tam gdzie coś się zakończyło , coś odeszło pozostało wolne miejsce. Proszę coś stworzyć w miejsce tej pustki. Pamiętajcie, że aby wyjść na podwórko, trzeba otworzyć drzwi mieszkania, a potem je zamknąć. I już możecie być w swom ogrodzie, wyjść na ulicę, pojechać na spotkanie. Tak więc, wszystko co trudne w tym miesiącu, potraktujcie jako takie właśnie, zamknięcie drzwi, któe pozwala wam wyjśc na zewnątrz, zrobić coś innego, nowego, fajnego.


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze, dla tych Bliźniąt, które w maju świętować będą swe urodziny.


2 komentarze:

  1. Witam! A tym bliźniakom, który są 19 czerwca co może Pani "pożyczyć"?.... Powrót MIŁOŚCI MEGO ŻYCIA NIE POWIÓDŁ SIĘ, może i nie ma nad czym płakać ale jak po prostu TONĘ WE ŁZACH...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zyczenia dla bliźniąt czerwcowych będą w kolejnym horoskopie. Na miesiąc czerwiec :)

      Usuń