piątek, 1 maja 2015

STRZELEC- HOROSKOP na miesiąc MAJ

STRZELEC

Będzie to miesiac obfitujący w niespodzianki, tajemnicze sprawy i spotkania. Wielu strzelców spędzi mnóstwo czasu w towarzystwie starszej, mądrej kobiety, która pomoże im pozbierać myśli i plany do kupy. Spotkania te u wielu z was wywołają potrzebę dokonania zmian w życiu. Dzieki nim zrozumiecie jak bardzo umęczyła was sytuacja w której tkwicie. Jedni skierują swe kroki w stronę szukania źródeł lepszego zarobku, inni spróbują szczęsćia w grach losowych. 

Strzelce uwikłane w związek z dużo starszym partnerem, w związek oparty na pomocy finansowej , odkryją, ze tak się jednak życ się nie da, że zbytnio ich to męczy, że nie jest tak różowo jak początkowo zakładali. Wyruszą więc na poszukiwania innego sposobu zabezpieczenia finansowego.

Może nastąpić również przełom wśród strzelców zajmujących się tematami ezo. Odczuwając zmęczenie i przesyt takim rodzajem pracy, skierują swe kroki zawodowe w innym kierunku.

Możliwe również zmiany wśród strzelców pracujacych w szpitalach i szkołach. Oni również dośc mocno odczuwać będą potrzebe wprowadzenia zmian zawodowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz