piątek, 1 maja 2015

RAK - HOROSKOP na miesiąc MAJ

RAK

Dużo ostatnio działo się dookoła was, moje drogie Raki. U jednych w sprawach zawodowych, u innych w sprawach rodzinnych czy uczuciowych. 
Prawie każdy Raczek przechodzi przez okres poważnych zmian albo swoich własnych, albo swoich najbliższych.
I są to jak wskazuje karta, zmiany nie z waszej winy, ale losu, karmy. Zmiany te mają na celu otworzyć wam oczy na ważne dla was sprawy, którym nie wszyscy poświęcacie wystarczająco uwagi. 
Każde takie "bam", które na was spadnie w maju sprawi, że zatrzymacie się i poświęcicie więcej uwagi. Zrobicie coś w rodzaju "rachunku sumienia", przyjrzycie się raz jeszcze swoim decyzjom, swoim znajomościom, swoim planom. 
Karty budzą lęk, ale niekoniecznie zapowiadają tak straszną burzę. Z pewnością natomiast zmiany, którym trzeba stawić czoła.

 Dla większości z was, ten miesiąc nie będzie miesiacem działań, a biernego przyglądania się dziejącym się sprawom. Wielu z was, wykorzysta go na odpoczynek, moze pobyt w sanatorium. Trochę "gorąco" moze być w temacie zdrowia. 
Waszego, lub kogoś z rodziny, czy innych bliskich osób. Karty dają nadzieję, że to co wyglądać może bardzo poważnie, tak wręcz "za pięć dwunasta", zakończy się tylko dłuższym leżeniem w łóźku.

4 komentarze:

 1. Dziękuję Pani za ten horoskop. Na mnie własnie takie "bam" spadło. Zostałam na ulicy z dzieckiem i bez pracy. Pomogli mi obcy ludzie. Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi z powodu "bam". ale jestem pewna, że wykorzytasz to do zrobienia nowego początku w swoim życiu. Serdecznie życzę dużo siły i pamietaj że pozytywne myślenie to połowa sukcesu. :) Pozdrawiam serdecznie <3

   Usuń
 2. Ja również dziękuję za horoskop. U mnie bam, pojawia się systematycznie w jednej dziedzinie ... Próbuje to bam zawsze posklejac i naprawić, ale teraz juz nie wiem czy dobrze robię...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dać szansę to jedno, ale łatać w nieskończoność to już zupełnie inna piosenka. A raczej już nie piosenka tylko horror. Podjęcia odpowiedniej decyzji w odpowiednim czasie życzę :)

   Usuń